• Yeni
RZM Halat Net Balıkçılık Net Dekor El Yapımı Giysi Net Duvar Asılı Retro Duvar Asılı Dekorasyon Güvenlik, 6mm Çocuk Güvenlik Ağları için Balkon (Renk: Bej-6 cm, Boyutu: 3x3 m)

RZM Halat Net Balıkçılık Net Dekor El Yapımı Giysi Net Duvar Asılı Retro Duvar Asılı Dekorasyon Güvenlik, 6mm Çocuk Güvenlik Ağları için

Müşteri Puanı:
₺ 68.10

Stokta
Emre için müsait

★ Malzeme : Doğal jüt, parlak renk, uzun elyaf, anti-ayrışma, güçlü ve dayanıklı, üniforma kalınlığı, el-tutturulmuş, hiçbir açma, daha iyi dekoratif etkisi. ★ Jüt halat : mükemmel tutum, mükemmel işçilik, retro bir güzellik yaratmak için el dokuması, sıkı kalite kontrolü, her şeyin kaybolmamasını sağlamak. ★ Güvenlik ağının özel işçiliği : mükemmel çalışma tutumu, mükemmel işçilik, el örgüsü, karmaşık, basit güzellik oluşturma, sıkı kalite kontrolü, kayıp olmaması. ★ Çocuk açık korkuluk güvenlik ağı boyutu : örgü 12/10/8 / 6 CM/ halat kalınlığı 6mm, diğer özel boyutları da destekliyoruz (uzunluk x genişlik).Özel bir boyuta ihtiyacınız varsa, lütfen bize yazın. ★ Kullanım senaryoları : merdivenler, balkonlar, süslemeler, giysi asma, fotoğraf duvarları, anaokulları, spor salonu çitleri, tavan ağları, bitki koruma ağları, kedi ağları, tünel ağları, hayvan ağlarını engelleme, bebek bırakma ağları, evcil hayvan izolasyon ağları , Çocuk güvenliği ağları ve diğer birçok kullanım için uygundur.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.