• Yeni
Güzel Uzun Saçlar için VELİHOME Isısız Saç Maşaları, Isı Yok İpek Bukleler Kafa Bandı, 2 x Saç Bantlı Saç Rulosu Yumuşak Köpük, Saç Dostu, Doğal Saçlar için Bütün Gece Rahat Uyumanızı sağlar.

Güzel Uzun Saçlar için VELİHOME Isısız Saç Maşaları, Isı Yok İpek Bukleler Kafa Bandı, 2 x Saç Bantlı Saç Rulosu Yumuşak Köpük, Saç Dostu,

Müşteri Puanı:
₺ 298.80

Stokta
Emre için müsait

1.No Saç hasarı : Bu tür sihirli saç maşaları ısıtmadan, takmadan ve kıvırma eklemeden powder.It dalga saçınızı uzun ömürlü ve güvenli hale getirmek için fiziksel yöntemleri benimser. 2.NO Isı : Bu hiçbir ısı kıvırmak saç bandı size güzel saç kıvırma yeni bir yol verecektir.Güvenli ve kolay use.It saçınıza ısı koymadan size güzel bir bukleler verecektir. 3.Güvenli Malzeme : Yumuşak köpük malzemeden yapılmış, sağlığınız için herhangi bir tehdide neden olmazlar.Güçlü ve dayanıklıdırlar, günlük kullanımınızda onlara zarar veremezsiniz; yumuşak ve elastiktirler, uzun süre kullanabilirsiniz. 4.Evde veya diğer durumlarda kadınlar, kızlar ve çocuklar için kullanılabilir.hafif ve taşınabilir, taşıması kolay Köklere hacim katan bu saç şekillendirme kıvırıcıları, günlük makyaj, yüz ve yüz bakımı için patlamalarınızı sarmak için bir saç çemberi olarak da kullanılabilir. 5.Seyahat, otel, güzellik yeri vb.Için uygundur; Ayrıca bunlar arkadaşlarınız, aileniz için iyi bir hediye. 1. Saça Zarar Vermez : Bu tür saç sihirli kıvırıcıları ısıtmadan, takmadan ve kıvırma eklemeden powder.It dalga saçınızı uzun ömürlü ve güvenli hale getirmek için fiziksel yöntemleri benimser.2. Isı Yok : Bu ısı yok kıvırma saç bandı, güzel saçlarınızı kıvırmanın yeni bir yolunu verecektir.Güvenli ve kolay use.It saçınıza ısı koymadan size güzel bir bukleler verecektir.3. Güvenli Malzeme : Yumuşak köpük malzemeden yapılmış, sağlığınız için herhangi bir tehdide neden olmazlar.Güçlü ve dayanıklıdırlar, günlük kullanımınızda onlara zarar veremezsiniz; yumuşak ve elastiktirler, uzun süre kullanabilirsiniz.4. Evde veya diğer durumlarda kadınlar, kızlar ve çocuklar için kullanılabilir.hafif ve taşınabilir, taşıması kolay Köklere hacim katan bu saç şekillendirme kıvırıcıları, günlük makyaj, yüz ve yüz bakımı için patlamalarınızı sarmak için bir saç çemberi olarak da kullanılabilir. 5. Seyahat, otel, güzellik yeri vb.Için uygundur; Ayrıca bunlar arkadaşlarınız, aileniz için iyi bir hediye.Uyarı : Gerçek renk görüntüden biraz farklı olabilir nedeniyle farklı monitör ve ışık etkisi.Izin lütfen 1-3 cm sapma nedeniyle manuel ölçüm.Açıklama : Malzeme : Köpükboyutu : 3*100cm Battery : No Color/Stil : resim gösterildiği gibiaĞırlık : 25giçerir : 1 x saç Rulosu2 x Saç Bantları.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.