• Yeni
PLAYOCCAR OBD-II Uzatma Kablosu 16 Pin Erkek Dişi Adaptör, Naylon Korumalı Otomotiv OBD Teşhis Tarama Aracı için OBD2 Genişletici Kablosu (60cm / 23.62 inç)

PLAYOCCAR OBD-II Uzatma Kablosu 16 Pin Erkek Dişi Adaptör, Naylon Korumalı Otomotiv OBD Teşhis Tarama Aracı için OBD2 Genişletici Kablosu

Müşteri Puanı:
₺ 35.70

Stokta
Emre için müsait

【YAYGIN olarak kullanılan】 OBDII uzatma kablosu, OBD-II teşhis arayüzüne uyan tüm araçları bağlamak için kullanılabilir.Büyük uyumluluk ile. 【YENİ TASARIM】 Uluslararası standart OBD-16 hat arayüzüne uygun olarak tasarlanan farklı renkteki düz gövde, düşmeden birden fazla açıda bükülebilir. 【DURABLE & SECURİTY】 OBD2 genişletici kablosu kullanır yeni TPE malzeme, çevre dostu, toksik olmayan, kalın naylon yalıtım, sızdırmaz, yumuşak ve iç devre zarar görmesini önleyebilir. 【HIZLI İLETİM】 Kablonun içindeki yüksek saflıkta oksijensiz bakır çekirdek ve çift sıralı soketler, daha hızlı ve daha kararlı veri iletimi sağlar ve çekilmeye karşı dayanıklıdır. 【KALİTE GÜVENCESİ】 Kablonun 10.000'den fazla kez takılabildiğinden emin olmak için kalıplamadan önce 8 adım kontrol edildi.Garanti 3 yıl içinde, profesyonellerimiz her zaman hizmetinizdedir!.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.