• Yeni
LDEXIN 2 Paketi 180 Derece Geniş Açı Kapı Güvenlik Görüntüleyici Kapı Peephole Görüş için 25mm-42mm (0.98 için 1.65) Kalınlığı Kapı Krom (Krom uyar 0.98 için 1.65)

LDEXIN 2 Paketi 180 Derece Geniş Açı Kapı Güvenlik Görüntüleyici Kapı Peephole Görüş için 25mm-42mm (0.98 için 1.65) Kalınlığı Kapı Krom

Müşteri Puanı:
₺ 29.97

Stokta
Emre için müsait

【Bu Kapı görüntüleyici Aradığınız Şeydir】İyi yapılmış, kurulumu kolaydır ve mükemmel netlikte geniş açılı bir görünüm sağlar.Göz kapağını açma/kapama zorluğunu atlayın. 【Geniş Açı】 180 derece kristal berraklığında görüş açısı, ziyaretçileri kilitli bir kapının arkasından tanımlamanın güvenliğini sağlar. 【Mükemmel Görüş Görüşü】 Kurulumdan sonra, izleyici iyi sonuçlar verir results.It net, geniş açılı bir görünüm sağlar.İçeriden, kapının yanında duran bir kişiyi görüntüleyerek, başın üst kısmını yaklaşık bel seviyesine kadar görüntüleyebilirsiniz. 【Ayarlanabilir Uzunluk】 25mm - 42mm (0.98" ila 1.65") kalın kapılar için uygundur, sadece uygun şekilde yerleştirilmiş 0.63" çaplı bir delik açın, görüntüleyiciyi deliğe yerleştirin, ardından iki tarafı birbirine vidalayın ve elle sıkın. 【Modern Güvenlik Kapısı Görüntüleyici】Kapı zili açılmadan önce çaldığında kapınızın dışında kim olduğunu görmeniz, izlemeniz, gözetlemeniz ve gözetlemeniz gereken ev, ofis, otel ve ön kapı için mükemmel gözetleme deliği, size ekstra gizlilik ve güvenlik sağlar.Kalite ve dayanıklılık sağlayan tüm metal konstrüksiyon 1. Çok iyi gözetleme deliği.kurulum sırasında gizlilik kapağının dikkate alınması gerekir,çünkü kapıya aynı hizadadır ve izleyicinin yakınında bir şey varsa, yanıp sönen kapıdaki bir pencere gibi, bu bir engel haline gelecektir.İçinden çok iyi görebilir ve 180 derece aralığı çok kullanışlıdır. 2. Katı madde.Ağır hizmet tipi, kurulumu kolay zaten bir görüntüleyiciniz varsa, eskisini sökün ve vidalayın.Standart 180 derecelik görüş alanında büyük gelişme. 3. Bu kapı görüntüleyici / gözetleme deliği çok güzel görünümlü ve oldukça dayanıklıdır.Malzeme : Metal; Görüş Açısı : 180 Derece; Fit Kapı Kalınlığı : 25mm-42mm / 0.98" için 1.65 "Montaj Delik Çapı : 14mm/0.55" Boyutu : 30x25mm/1.18" x 0.98"(L*Max.D) Paket İçeriği : 2 x Kapı Görüntüleyici.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.