• Yeni
Aziz Patrick Günü Süslemeleri-Aziz Patrick Günü Afiş Dekor Yeşil Yonca Bahar Tatil Aksesuar Duvar Süslemeleri Ev Kapalı Açık Parti Yeşil Dekor(4 Paket)

Aziz Patrick Günü Süslemeleri-Aziz Patrick Günü Afiş Dekor Yeşil Yonca Bahar Tatil Aksesuar Duvar Süslemeleri Ev Kapalı Açık Parti Yeşil

Müşteri Puanı:
₺ 32.97

Stokta
Emre için müsait

▲ Package Içerir : 2 adet shamrock asılı garlands banner, 1 adet "şanslı" baskı çuval banner ve 1 adet leprikon şapka ile ŞANSLI üzerlerinde baskılı. toplamda 4 parça, mükemmel uyum ve Aziz Patrick Günü dekorasyon kullanımınız için yeterli. Size Boyutu : 2 afiş Yonca Süslemeleri, toplam 24 ADET yonca işaretleri, her bir boyut 3.9" x 3.9", halat uzunluğu 2.5 m / 8.2 ft. 1 afiş, "şanslı" harf , dört yapraklı desen afiş, her bayrağın 13 x 17cm / 5.2” x 6.7”, 2.8 m / 9.2 ft uzunluğunda ip ile birlikte gelir.Şapka boyutu 5.7" x 4.7", ve afiş halat uzunluğu 2.5 m / 8.2 ft. Material Malzeme : Afiş keçe ve çuval bezi, yeşil ve açık yeşil renk, kırışıklık ücretsiz ve birçok kez kullanmak için yeniden kullanılabilir.her yerde kullanımı kolay. NO DIY YOK-Aziz Patrick Günü süslemelerinin tüm çelenkleri önceden monte edilir ve asılabilir, monte edilmesine gerek yoktur.Ayrıca depolama için kolayca katlanır. BEST EN İYİ AZİZ PATRİCK GÜNÜ süslemeleri : Güzel yonca süslemeleri evinizi, dükkanınızı, ofisinizi, barınızı, yatak odanızı süslemek için ideal olacaktır : duvarda veya şöminede, masanın etrafında veya üstünde, ziyafet reception..it sizin için güzel bir fotoğraf arka planı sağlar.Tatil tasarımı : Bu aziz patrick günü süslemeleri, iyi şanslar ve mutluluğu simgeleyen şanslı harflerle shamrock baskılı desende özel olarak tasarlanmıştır.klasik eleman ve renk, Aziz Patrick Gününüz için uygun şenlikli bir hisle doludur decoration.No DIY : shamrock çuval bezi Afiş zaten monte, artık DIY gerekli, sadece asmak!bu da size çok zaman ve emek kazandırır.Geniş uygulamalar : Çocuklar şöminenin etrafında fotoğraf çektiğinde, Yonca Süslemeleri çocukların daha sevimli görünmesini sağlar.Onları doğrudan tavana, duvarlara, kapılara, pencerelere, şöminelere, verandalara ve güzel ve göz alıcı diğer yerlere asabilirsiniz.Ayrıca depolama için kolayca katlanır.Bu şanslı yonca çelengi, St. pats Günü fotoğraflarınız için harika bir zemin oluşturacaktır.Şartname : Malzeme : çuval ipinden yapılmış uzunluk : 2.8 m/ 9.8 Feet Bayrak boyutu : yaklaşık. 13. 5x17 cm / 5.2x6. 7 inçpaket dahil : 1 x Çuval bunting banner ile "şanslı" harfler2 x yeşil yonca işareti1 x yeşil şapka banner.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.