• Yeni
Bebek Tırnak Seti, Sevimli Şık Bıçak Tasarımı Yürümeye Başlayan Çocuk Manikür Seti Bebeğinizin Tırnaklarını Kesmek için Güzel(mavi)

Bebek Tırnak Seti, Sevimli Şık Bıçak Tasarımı Yürümeye Başlayan Çocuk Manikür Seti Bebeğinizin Tırnaklarını Kesmek için Güzel(mavi)

Müşteri Puanı:
₺ 28.77

Stokta
Emre için müsait

MÜKEMMEL HEDİYE : Yüksek kaliteli bebek tırnak setimiz, bir bebeğin doğum günü veya bebek sahibi olmak üzere olan yeni bir anne için mükemmel bir hediyedir.GÜZEL SAKLAMA KUTUSU : Tırnağı kırmaz veya tırnak çevresindeki cilde zarar vermez ve koruyucu ve güzel bir saklama kutusu ile donatılmıştır.GÜVENLİK bıçağı tasarımı : Şık bıçak tasarımı bebeğin kazara yaralanmasını önleyebilir ve yuvarlak burun cımbızları kazara yaralanmayı güvenle önleyebilir.TIRNAK MAKASI SETİ : Bebek tırnak makası, kulak etiketleri, bebek tırnak makası, burun cımbız ve tırnak dosyaları dahil, anneler için en iyi yardımcıdır.İYİ tasarlanmış : Tırnak makası, bebeğin tırnaklarını kırptıktan sonra parlak bir görünüm elde etmek için bebeğin tırnaklarının konturlarını takip eder.Özellik : 1. GÜVENLİK bıçağı tasarımı : Şık bıçak tasarımı bebeğin kazara yaralanmasını önleyebilir ve yuvarlak burun cımbızları kazara yaralanmayı güvenle önleyebilir.2. İYİ tasarlanmış : Tırnak makası, bebeğin tırnaklarını kırptıktan sonra parlak bir görünüm elde etmek için bebeğin tırnaklarının konturlarını takip eder.3. TIRNAK MAKASI SETİ : Bebek tırnak makası, kulak etiketleri, bebek tırnak makası, burun cımbız ve tırnak dosyaları dahil, anneler için en iyi yardımcıdır.4. MÜKEMMEL HEDİYE : Yüksek kaliteli bebek tırnak setimiz, bir bebeğin doğum günü veya bebek sahibi olmak üzere olan yeni bir anne için mükemmel bir hediyedir.5. GÜZEL SAKLAMA KUTUSU : Tırnağı kırmaz veya tırnak çevresindeki cilde zarar vermez ve koruyucu ve güzel bir saklama kutusu ile donatılmıştır.Şartname : Öğe Türü : Bebek Tırnak Bakım Kitİmalzeme : Plastikpaket listesi : 1 x Kaynak Makası1 x tırnak Makası1 x Cımbız1 x Kulaklık1 x Tırnak Cilası1 x Sünger1 x saklama kutusu.

Temel karakterislikler

Item Type:
Baby Nail Care Kit
Material:
Plastic
Package List:
1 x Source Scissors :
1 x Nail Clipper :
1 x Tweezers :
1 x Earpick :
1 x Nail Polish :
1 x Sponge :
1 x Storage Box :

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.