• Yeni
Diş Ekleme, Korozyon Direnci M6x1x1D Vida Dişi Ekleme Çinko Alaşımı için Aşınmaya Dayanıklı Alüminyum Alaşımı için Bakır için Plastik için

Diş Ekleme, Korozyon Direnci M6x1x1D Vida Dişi Ekleme Çinko Alaşımı için Aşınmaya Dayanıklı Alüminyum Alaşımı için Bakır için Plastik

Müşteri Puanı:
₺ 51.90

Stokta
Emre için müsait

Kaliteli SUS304 malzeme, iyi direnç, ısı direnci ve mekanik özellikler sağlar.Pratik iplik onarım eki, ekonomik ve etkili iplik onarımı sağlar.Yüksek mukavemetli, aşınmaya dayanıklı ve yüksek hassasiyetli bir dişi oluşturmaya yardımcı olur thread.It metrik ve inç dişli delikleri rahat ve hızlı bir şekilde dönüştürebilir.Alüminyum alaşımı, çinko alaşımı, bakır, plastik vb.Gibi düşük mukavemetli mühendislik malzemeleri için uygundur.Özellik : 1. Pratik iplik onarım eki, ekonomik ve etkili iplik onarımı sağlar.2. Yüksek mukavemetli, aşınmaya dayanıklı ve yüksek hassasiyetli bir dişi iplik oluşturmaya yardımcı olur.3. Metrik ve inç dişli delikleri rahat ve hızlı bir şekilde dönüştürebilir.4. Alüminyum alaşımı, çinko alaşımı, bakır, plastik vb.Gibi düşük mukavemetli mühendislik malzemeleri için uygundur.5. Kaliteli SUS304 malzeme, iyi direnç, ısı direnci ve mekanik özellikler sağlar.Belirtimi : Öğe türü : İş parçacığı onarım İnsert Material : SUS304 Model : M6 x 1 x 1 DThread belirtimi : M6 x 1mm Outside çapı kurulumdan önce : Yaklaşık. 7.5-7.9 mm / 0.3-0.31 Kurulumdan Sonra uzunluk : Yaklaşık. 6mm / 0.24 in Turns Kurulumdan Önce : Yaklaşık. 4.3 Montaj Delme Matkap Ucu Çapı : Yaklaşık. 6.3 mm / 0.25 inuygulama : Yüksek mukavemetli, yüksek hassasiyetli elmas şeklindeki kesitli çelik telden yapılmış yeni bir içten dişli bağlantı elemanı türüdür; alüminyum alaşımı, çinko alaşımı, bakır, plastik ve fenolik plastik gibi düşük mukavemetli mühendislik malzemeleri için uygundur, vb.iplik mukavemetini ve aşınma direncini önemli ölçüde artırabilir.Model Özellikleri Açıklaması : Örneğin : M3x0.5x1.5 D, vida monte edildikten sonra iç diş M3'tür, adım 0.5'dir ve uzunluk 1.5 D'dir (uzunluk çapın 1.5 katını, yani 1.5x3=4.5 mm'yi ifade eder).Buradaki uzunluk, kurulumdan sonraki uzunluktur.Paket listesi : 100 x Konu Onarım Ekler.

Temel karakterislikler

Item Type:
Thread Repair Insert
Material:
SUS304
Model:
M6 x 1 x 1D
Thread Specification:
M6 x 1mm
Outside Diameter Before Installation:
Approx. 7.5-7.9mm/0.3-0.31in
Length After Installation:
Approx. 6mm/0.24in
Turns Before Installation:
Approx. 4.3
Diameter of Mounting Drilling Drill Bit:
Approx. 6.3mm/0.25in
Application:
It is a new type of internally threaded fastener, which is made of high-strength, high-precision diamonds-shaped crossed-section steel wire; it is suitable for low-strength engineering materials such as aluminum alloy, zinc alloy, copper, plastic, and phenolic plastic, etc. which can significantly improve thread strength and wear resistance.
Model Specification Description:
For example:
M3x0.5x1.5D means that after the screw is mounted, the internal thread is M3, the pitch is 0.5, and the length is 1.5D (length refers to 1.5 times the diameter, that is, 1.5x3=4.5mm). The length here refers to is the length after installation.
Package List:
100 x Thread Repair Inserts :

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.