• Yeni
Çocuk güvenlik ağı Merdiven Balkon Korkuluk koruma ağı Ağır Kenevir Halat kargo ağı Açık Hamak Oyun Alanı Kuş Ağları

Çocuk güvenlik ağı Merdiven Balkon Korkuluk koruma ağı Ağır Kenevir Halat kargo ağı Açık Hamak Oyun Alanı Kuş Ağları

Müşteri Puanı:
₺ 65.97

Stokta
Emre için müsait

♦ Halat ağı 5 mm (1/5") çapa ve 5 cm (1.96") ızgara boyutuna sahiptir.Ağın kenarı güçlendirilir, kuvvet düzdür, çekme kuvveti güçlüdür, anti-güneş, anti-ayrışma, anti-yağmurdur. Tips Güvenlik İpuçları : Çocukların güvenliğini korumak için çeşitli dış veya insan faktörlerinin neden olduğu güvenlik tehlikeleri için güvenlik ağını düzenli olarak kontrol edin. Safety Güvenlik düşme önleyici ağ, balkonlar, merdivenler, şantiyeler, evcil hayvanlar, çocuklar, kamyonlar, spor salonları, oyun alanları vb.Için uygundur., nesnelerin düşmesini önlemek ve evcil hayvanların, çocukların vb. Güvenliğini sağlamak için. decorative Dekoratif fotoğraf duvarları, çeşitli toplar, çiftlik kuşları ve hayvanlar için ağ olarak kullanılabilen çocuk tırmanma oyunları gibi koruyucu ağlar için birçok kullanım alanı vardır. ♦ Bitki tırmanma büyüme ağı Kutup yeşil fasulye,bezelye,salatalık,domates,acı kavun,cukes,mini karpuz,kavun,böğürtlen,otlar için güçlü destek,toprak temasını önlemek için bitki kafes ağını kullanarak onları hastalığa daha az eğilimli hale getirir.Bir salıncak setine, ağaç evine, oyun setine, oyun evine, oyun alanına, orman spor salonuna, ninja hattına ve daha fazlasına eklenecek şekilde tasarlanmış bu çocuk tırmanma ipi ağı.Ağaç evi tırmanma ağlarımızı arka bahçenizdeki engel parkurunun bir parçası haline getirin.Ninja warrior eğlence keyfini çıkarın güvenli net tırmanma halat kargo net balkonlar, merdivenler, hayvanlar, çocuk, spor salonları, oyun alanları, bahçeler, okullar ve spor kulüpleri için uygundur.Düşen, evcil hayvan, çocuklar, et ➯özellikler : Ürün Adı güvenliğinin sağlanması : Net İp İri Tırmanma nesneleri engelleyebilir : 5 mm Gözenek Çap : 5cm Yük Net açık hava kullanımı için uygun Tırmanma iç mekan her yerde kullanılabilir, ya da istediğiniz şekli ve boyutu içine net dayanıklılığı etkilemeden onları kesebilir.Tırmanma Ağı Boyutu : çok boyutlu isteğe bağlı (özelleştirilebilir), ihtiyacınız olan renk ve boyut burada değilse, bize e-posta gönderebilirsiniz. ◆ İpuçları : [1] Manuel ölçüm nedeniyle, lütfen 1-3 cm hataya izin verin ve sipariş vermeden önce sakıncası olmadığından emin olun. [2] Resim sadece referans içindir, lütfen nesneye bakın.Spot ışığının ve farklı insanların renginin farklı anlaşılması nedeniyle, bazı renk hataları oluşabilir, ancak makul bir aralıkta olabilir.

Temel karakterislikler

Product Name:
Climbing Net
Rope Coarse:
5mm
Pore Diameter:
5cm
Climbing Cargo Net are suitable for use outdoors:
indoors can be used anywhere, or you can cut them into the shape and size you want without affecting the durability of the net.
Climbing Net Size:
multi-size optional (can be customized), if the color and size you need are not here, you can email us contact.
➯Tips:
[1] Due to manual measurement, please allow 1-3cm error and make sure you don't mind before ordering. :
[2] The picture is for reference only, please refer to the object. Due to the different understanding of the spotlight and the color of different people, some color errors may occur, but within a reasonable range. :

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.