• Yeni
OGGI Metal Emme Sünger Tutucu - Sünger Tutucu için Mutfak Lavabo, Büyük Mutfak Lavabo Organizatör için Lavabo Aksesuarları, 6x2. 5x2. 75, Mavi

OGGI Metal Emme Sünger Tutucu - Sünger Tutucu için Mutfak Lavabo, Büyük Mutfak Lavabo Organizatör için Lavabo Aksesuarları, 6x2. 5x2.

Müşteri Puanı:
₺ 17.97

Stokta
Emre için müsait

DÜZENLEME : Mutfak süngerini tutmak için lavabo sepetini kullanın veya tezgahları 4 renkte açmak için sabun kullanın.BOYUT : Lavabo için sünger tutucu bir süngere rahatça uyar; 6 x 2.5 x 2.75.No daha fazla lavabo dağınıklığı!Oggi'nin Metal Emme Sünger Tutucusu, lavabo aksesuarlarınızı düzenlemenin harika bir yoludur.Bulaşıkları yıkamanın ortasındaki çekmeceleri aramak geçmişte kaldı.Bu sünger tutucu, lavabonun yanına takmak için vantuz kullanır ve mutfağa rahatça ulaşmanızı sağlar sponge.It çıkarılması kolaydır ve lavabonuza zarar vermez.Tutucu, daha fazla dayanıklılık için bir toz boya kaplamasına sahiptir.6 x 2.5 x 2.75 caddy süngerlerin kurumasını sağlar quickly.It ıslak süngerinizi tezgahtan uzak tutmak veya bulaşıkları yıkadıktan sonra lavaboda dağınıklık yaratmak için mükemmel bir çözümdür.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.