• Yeni
SHİJİNHAO Giyim Mağazası Teşhir Rafları, Duvara Monte Çıkarılabilir Endüstriyel Boru Askı Çubuğu, Butikler, Alışveriş Merkezleri için Serbest Duran Perakende Teşhir Standı (Renk: Siyah, Boyut: 83x27x26cm)

SHİJİNHAO Giyim Mağazası Teşhir Rafları, Duvara Monte Çıkarılabilir Endüstriyel Boru Askı Çubuğu, Butikler, Alışveriş Merkezleri için

Müşteri Puanı:
₺ 154.50

Stokta
Emre için müsait

★Giyim mağazası vitrini : Kıyafetlerinizi ve aksesuarlarınızı her zaman düzenli tutan basit ve şık metal askılar. ★Yüksek kaliteli ve dayanıklı malzeme : Bu yüksek kaliteli ekran standı, güçlü taşıma kapasitesine sahip araştırma dövülebilir dökme demirden yapılmıştır. ★Duvara monte elbise askısı : Duvara monte tasarım, duvar alanından tam olarak yararlanabilir ve çok sayıda giysi ve palto saklayabilir. ★Çok fonksiyonlu : Endüstriyel boru askılarımız, giyim perakende mağazanıza, kumaş butiğinize veya çamaşırhanenize ekstra asılı alan ekler. ★Kurulum ipuçları : Bu askı sağlam bir duvara monte etmek için çok sağlamdır.Duvarınız alçıpan ise, destek sağlamak için askıyı duvar mandallarına taktığınızdan emin olun. (◕ᴗ◕✿) Sayın kullanıcı, Merhaba, dükkan, IDLE Ürün parameters Name : askı ekran rackmaterial : metalquantity : 1 Colour : Black Applicable nesneleri : clothing Style : modern ve simple Applicable alanı : duvar Hoşgeldiniz : kanca, duvar decoration Features : taşınabilir, cep, uzay saving Applicable sahneler : Oturma Odası, Yatak odası, çalışma odası, bar, giyim mağazası IDLE Paketi x1 IDLE stand includes Display Dikkat : sadece gösteri standları satıyoruz hariç, o, şapka ve kıyafet gibi aksesuarlar IDLE Üretici satış mounted Uses : Standıyla yüksek kaliteli ürün kaliteli toptan Mükemmel bir hediye : Yılbaşı hediyeleri, Yeni Yıl hediyeleri, yeni ev hediyeleri, doğum günü hediyeleri, vb IDLE satın alınabilir.akrabalar ve arkadaşlar için mükemmel hediyeler, onlar için sıcak bir yaşam ortamı yaratıyor.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.