• Yeni
TİNMİ SANAT 5D Unicorn Hayvan Elmas Boyama Kitleri Boya by Numbers Tam Yuvarlak Matkaplar Rhinestones DIY Mozaik Çapraz Dikiş Nakış El Sanatları Sanat El Sanatları Ev Dekorasyonu (7.87 x 11.81)

TİNMİ SANAT 5D Unicorn Hayvan Elmas Boyama Kitleri Boya by Numbers Tam Yuvarlak Matkaplar Rhinestones DIY Mozaik Çapraz Dikiş Nakış El

Müşteri Puanı:
₺ 23.97

Stokta
Emre için müsait

✔ HER yaş için uygundur-Çocukların telefonla uğraşmak yerine uygulamalı yetenek geliştirmelerine yardımcı olun; yetişkinlerin boş zamanlarını zenginleştirmelerine, meditasyon veya yoga gibi zihninizdeki dağınıklığı gidermelerine yardımcı olun; yaşlıların kendilerini sıkıntıdan uzaklaştırmalarına, yaşlılık bunamasından kaçmalarına yardımcı olun. ✔ BİRÇOK FAYDA-Tüm Aile Üyeleri Boyamayı Bitirmek için Birlikte Çalışabilir.Mutlu Aile Birleşimi Zamanı.Mükemmel festival hediyesi.Güzel ev ve duvar dekorasyonu.Zaman öldürmek ve estetik yeteneğini geliştirmek için iyi bir hobi.Ya da bitirip satmak.Bitmedi, kendin yap, bir sanatçı gibi hissediyorsun. SIMPLE SÜPER BASİT-Beceri gerektirmez, yeni başlayanlar ve çapraz dikiş severler için kolay desen, resimde verilen talimat. UNIQUE EŞSİZ KANVASIMIZ-Kanvasımız yüksek kaliteli kumaştan yapılmıştır.Çok yumuşak ve kırışıklıkları zor. PRINTED YÜKSEK teknoloji ürünü BASKILI TUVAL-Dairesel yöne sahip ayırt edilebilir sembollerimizle uzun saatler süren boyamadan sonra gözler hiç yorulmaz.Tutkal o kadar yapışkan ki bir şişe su bile yapıştırabilir. Klasörde ayrıntılar : Ayrıntılar Resim boyutu : 20cmx30cm[7.87"x11.81"] Tuval boyutu : 28cmx38cm Sondaj Alanı : Tam Matkap Elmas Malzeme : Reçine Taş Elmas Şekli : Yuvarlak Çerçeve : HİÇBİR klasörde Paket ve aksesuarlar : 1x Canvas 1x Diamonds 1x Plastic kalem 1x Glue çamur 1x Plastic plaka 1x Resealable çanta Talimat : 1 benım. Kesin bir dille masaya tuval yatıyordu, şeffaf film bir köşesinde tutun ve hafif bir parça gözyaşı, sonra tuval üzerinde elmas sopa. ♥ 2. Grafikteki renk numaralarına göre, lütfen elmasları ilgili tuval ızgaralarına koyun ve hafifçe bastırın.Tüm tuvali tamamlayana kadar tekrarlayın. ♥ 3. Mükemmel bir resim yapmak için lütfen arızalı elmasları seçin ve atın. ♥ 4. Tuval bittikten sonra kir ile lekelenirse, lütfen lekeyi ıslak lifli doku ile silin (havlu değil). ♥ 5. Son adım, bitmiş elmas resmin üzerine şeffaf bir film tabakası koyun ve ardından hafifçe yuvarlayın (yuvarlanma sırasında elmas parçalarını dışarıya bakacak şekilde tutun).Daha sonra tuvali pakete koyabilir ve bir çerçeve bekleyebilirsiniz.Not : ≤ 1. Lütfen elmasları çocukların bulunduğu yerlere koymayın (örn.3 yaşından küçükler için) kolayca erişebilir, onlar tarafından yutulmaktan kaçının ≤ 2. Öğe rengi aydınlatma etkisi nedeniyle resimde biraz farklı olabilir, lütfen anlayın! ▶ 3. Lütfen manuel ölçüm nedeniyle 1-3 cm ölçüm sapmasına izin verin.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.