• Yeni
Tıraş Fırçası, Tutmak için Rahat Kıl Tıraş Fırçası Vazo Tarzı Sap Tasarımı Hediye için Sakal Tıraş için Hafif Taşınabilir (siyah)

Tıraş Fırçası, Tutmak için Rahat Kıl Tıraş Fırçası Vazo Tarzı Sap Tasarımı Hediye için Sakal Tıraş için Hafif Taşınabilir (siyah)

Müşteri Puanı:
₺ 23.37

Stokta
Emre için müsait

Yüksek kaliteli kıl elyafından yapılmış, tıraş ve tıraş kremi ile hasar görmesi kolay değildir ve uzun ömürlüdür.Sakal tıraşı için tıraş kremi veya tıraş köpüğünün artmasına yardımcı olur.Baba ve erkek arkadaşlar için harika bir hediye.Hafif ve taşınabilir, kuaför salonu, aile veya seyahat kullanımı için uygun, mükemmel tıraş aleti.Vazo tarzı sap tasarımı ile, tutmak için rahat, büyük sakal tıraş deneyimi sağlayan.Etkili sakal bırakmıyor, sakal temiz yapma kalıntı, enkaz, kir veya herhangi bir şey kaldırmak.Özellik : 1. Yüksek kaliteli kıl elyafından yapılmış, tıraş ve tıraş kremi ile hasar görmesi kolay değildir ve uzun ömürlüdür.2. Vazo tarzı sap tasarımı ile, tutmak için rahat, büyük sakal tıraş deneyimi sağlayan.3. Etkili sakal bırakmıyor, sakal temiz yapma kalıntı, enkaz, kir veya herhangi bir şey kaldırmak.4. Hafif ve taşınabilir, kuaför salonu, aile veya seyahat kullanımı için uygun, mükemmel tıraş aleti.5. Sakal tıraşı için tıraş kremi veya tıraş köpüğünün artmasına yardımcı olur.Baba ve erkek arkadaşlar için harika bir hediye.Şartname : Öğe türü : Tıraş fırçasımalzeme : Plastik, kıl Amaç : Hafif, salon, aile ve seyahat kullanımı için uygun Paket listesi : 1 x tıraş Fırçası.

Temel karakterislikler

Item Type:
Shaving Brush
Material:
Plastic, bristle
Purpose:
Light weight, suitable for salon, family and travel use
Package List:
1 x Shaving Brush :

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.