• Yeni
Rolabling 5 adet Noel Nail Art Damgalama Tabaklar Çiçek Görüntü Tabaklar Damgalama Şablon Tırnak Damgalama Kiti Manikür Araçları (8)

Rolabling 5 adet Noel Nail Art Damgalama Tabaklar Çiçek Görüntü Tabaklar Damgalama Şablon Tırnak Damgalama Kiti Manikür Araçları (8)

Müşteri Puanı:
₺ 23.97

Stokta
Emre için müsait

5 Adet Tırnak Sanat Damgalama Plaka Seti, Dahil 1 adet Noel tarzı Görüntü plaka, noel ağacı, geyik, ve diğer klasik desen Noel.Malzeme : Plaka, diğer normal damgalama plakasından daha iyi damgalama etkisi sağlayan yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır.Benzersiz tasarım deseni, Noel tatilinde tırnağınızın daha özel ve çekici görünmesini sağlar.Boyutu : 7 cm * 8 cm.Kullanımı kolay, daha karmaşık boyama yok ve tırnaklarınızı dakikalar içinde yapın.Profesyonel salon kullanımı veya kişisel kullanım için uygundur, Makyajı seven kızlar veya kadınlar için harika hediyeler.Plaka ince şeffaf koruyucu bir film tarafından korumalı 8*7cm Paket İçeriği : 5pc Tırnak Sanat Damga Templateİnstructions : çok oje stamper tarafından transfer edilebilir kullanmadan önce filmi kaldırın, lütfen paslanmaz steel Size özellikler : %100 yepyeni ve kaliteli Malzeme : : .Kullanımı : 1. Çiviye baz kat veya normal cila uygulayın. 2. Tırnak cilasını bir plaka içinde istenen görüntüye uygulayın. (Önerilen : Düz Renk Oje kullanın, böylece doku diğer oje daha kalın olacaktır) 3. 45 derecenin üzerine eğilmiş bir kazıyıcı yapın ve aşırı cilayı içeriden dışarıya hızlı ve güçlü bir şekilde kazıyın. 4. Tasarımı almak için stampere hafif bir yuvarlanma hareketi ile hemen basın.Görüntü damga üzerine aktarılır. 5. Görüntüyü tırnağınıza hafif bir yuvarlanma hareketi ile damgalayın.Görüntü tırnağınıza aktarılır. 6. Tüm tırnaklarınız için yukarıdaki adımları tekrarlayın. 7. Tırnak sanatını damgaladıktan sonra, uzun süreli aşınma için üst kat uygulayın.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.