• Yeni
RSHOWER güneş dize ışıkları, 19.5 ft 30 LED kristal top, güneş enerjili su geçirmez ışıklar için açık / kapalı aydınlatma dekor (beyaz)

RSHOWER güneş dize ışıkları, 19.5 ft 30 LED kristal top, güneş enerjili su geçirmez ışıklar için açık / kapalı aydınlatma dekor (beyaz)

Müşteri Puanı:
₺ 23.97

Stokta
Emre için müsait

*Güneş enerjili LED dize ışık, enerji tasarrufu, pil yiyen değil.19.5 ft ve 30 küre led ampuller, esnek tel, şekillendirme için bükülmesi veya sarılması kolaydır. * Otomatik Açma / Kapama.Işık sensörü, güneş kristal top dize ışıklarının karanlıkta otomatik olarak açılmasını ve gündüz otomatik olarak kapanmasını kontrol eder. *8 Mod : Farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için 8 farklı mod seçmek için bir anahtar vardır. * Hafıza Fonksiyonu, son mod ayarınızı kaydetmenizi ve her gün modu sıfırlamanıza gerek kalmamasını sağlar. *Bu su geçirmez dış mekan dize ışıkları, iç ve dış mekan dekorasyonları için mükemmel olan şiddetli yağmur ve kar da dahil olmak üzere her türlü havaya dayanabilir.Bu sevimli LED dize ışığı ile hayatınızı aydınlatın, alanınızı güzel bir şekilde dekore edin.Geçit, bahçe, veranda, avlu, çim, çit, sundurma, çatı, Noel, düğün, tatil, parti vb. Dekorasyon için idealdir.30 Boyut ampul LED ampuller bu açık dize ışık Güneş Uzunluk : 19,5 ft her LED ışık Mesafesi 1.01 : 0,6 m Pil : Nİ-MH pil Güneş paneli : 2.5 V,70m A Şarj süresi : 6 saat Çalışma süresi : 8 H-10 H, toplam çalışma süresi 10.000 h 2 aydınlatma Modu : Sabit & Yanıp sönen Miktarı : : özellikler : LED tasarlanmış şekli : Crystal ball globe ampul Güç kaynağı : .Paket içeriği : 1 x güneş dize ışıkları 1 x GÜNEŞ PANELİ 1 x başak 1 x kullanım kılavuzu.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.