• Yeni
Bebek Tırnak Seti, Güvenli Dayanıklı Paslanmaz Çelik Bebek Tırnak Düzeltici Tırnak Bakımı için Komple Araçlar (gök mavisi)

Bebek Tırnak Seti, Güvenli Dayanıklı Paslanmaz Çelik Bebek Tırnak Düzeltici Tırnak Bakımı için Komple Araçlar (gök mavisi)

Müşteri Puanı:
₺ 31.47

Stokta
Emre için müsait

[Sevimli Görünüm] Benzersiz ve sevimli tasarım size ve çocuklarınıza sınırsız eğlence getirecek, yeni doğanlar ve çocuklar için çok uygun. [Mükemmel Hediye] Bu bebek tırnak makası seti, küçük çocuklar ve deneyimli ebeveynler için yeni hediyeler için de iyi bir fikirdir, beğeneceklerdir. [Güvenli Dayanıklı] Yüksek kaliteli paslanmaz çelik malzemelerden yapılmış, dayanıklı ve güzel tasarlanmış, çocuklar güvenle kullanabilirsiniz. [Komple Araçlar] Kullanmak ve saklamak için çok uygun bir tırnak makası, cımbız, tırnak makası, tırnak törpüsü ve saklama kutusu alacaksınız. [Ergonomik Tasarım] Her bileşen üzerindeki ergonomik tutamak, kullanım sırasında daha sıkı bir tutuş ve daha iyi kontrol sağlayabilir, büyük kolaylık sağlar.Özellik : 1. [Komple Araçlar] Kullanmak ve saklamak için çok uygun bir tırnak makası, cımbız, tırnak makası, tırnak törpüsü ve saklama kutusu alacaksınız.2. [Ergonomik Tasarım] Her bileşen üzerindeki ergonomik tutamak, kullanım sırasında daha sıkı bir tutuş ve daha iyi kontrol sağlayabilir, büyük kolaylık sağlar.3. [Sevimli Görünüm] Benzersiz ve sevimli tasarım size ve çocuklarınıza sınırsız eğlence getirecek, yeni doğanlar ve çocuklar için çok uygun.4. [Mükemmel Hediye] Bu bebek tırnak makası seti, küçük çocuklar ve deneyimli ebeveynler için yeni hediyeler için de iyi bir fikirdir, beğeneceklerdir.5. [Güvenli Dayanıklı] Yüksek kaliteli paslanmaz çelik malzemelerden yapılmış, dayanıklı ve güzel tasarlanmış, çocuklar güvenle kullanabilirsiniz.Şartname : Öğe Türü : Tırnak Makası Kitİmalzeme : ABS, Paslanmaz çelikağırlık : Yaklaşık. 125g / 4.4 ozpaket Listesi : 1 x Tırnak Makası1 x Cımbız1 x Tırnak Makası1 x tırnak Dosyası1 x saklama kutusu.

Temel karakterislikler

Item Type:
 Nail Clippers Kit
Material:
ABS, Stainless Steel
Weight:
Approx. 125g / 4.4oz
Package List:
1 x Nail Clippers :
1 x Tweezers :
1 x Nail Scissors  :
1 x Nail File :
1 x Storage Box :

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.