• Yeni
ASPZQ Korkuluk Halat Net, Çocuk Güvenlik Ağı Korkuluk Merdiven güvenlik Ağı Anaokulu Çit Kafes Swingset Playset Renk: 10 cm örgü, Boyutu : 2×6 m(7×20ft)

ASPZQ Korkuluk Halat Net, Çocuk Güvenlik Ağı Korkuluk Merdiven güvenlik Ağı Anaokulu Çit Kafes Swingset Playset Renk: 10 cm örgü, Boyutu

Müşteri Puanı:
₺ 154.20

Stokta
Emre için müsait

> > MALZEME-Naylon ipten yapılmış, örgülü ve sıkılır.Basit ve güzel, güçlü darbe dayanımı, yüksek sıcaklık dayanımı. > > ÖZELLİKLER-yumuşak malzeme, çok katmanlı çözgü ve atkı, ince kablolama, ince işçilik, kaymaz, dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı. > > HALAT ağları-kapılar, pencereler, koridorlar, merdivenler, balkonlar, korkuluklar, anaokulları, eğlence parkları, kamu tesisleri, bahçe çitleri, dış duvarlar vb.Gibi çeşitli sahneler için uygundur. insanların güvenliğini korumak için.çocuk. > > ÇOCUKLAR-Korkuluktaki çocuklar için güvenli bir oyun ortamı sağlayın.Çocuklar, evcil hayvan ya da oyuncak güvenliği. > > ÖZELLİKLER-Koruyucu ağın çapı 6 mm'dir ve ızgara boyutu 10 cm / 5 cm'dir; Ağın yan tarafındaki kaburgalar eşit şekilde gerilir, gerginlikte güçlü, güneş geçirmez, hava koşullarına dayanıklı ve yağmur geçirmezdir.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.