• Yeni
8K HDMI Kablosu 3 Ft, 2.1 HDMI Kablosu 3 Feet 48gbps'yi destekler 8K@60Hz,4K@120Hz HDR,3D,Dolby Vision,Dolby Atmos Tüm Tv'lerle uyumlu, BluRay, Xbox, PS4 (Çinko Alaşımlı muhafaza)

8K HDMI Kablosu 3 Ft, 2.1 HDMI Kablosu 3 Feet 48gbps'yi destekler [email protected],[email protected] HDR,3D,Dolby Vision,Dolby Atmos Tüm Tv'lerle uyumlu,

Müşteri Puanı:
₺ 20.94

Stokta
Emre için müsait

【İlerleme】HDMI 8 K sürümü, HDMI spesifikasyonunun en son sürümüdür, 8 [email protected] Hz ve 4 [email protected] Hz dahil olmak üzere daha yüksek video çözünürlüğünü ve yenileme hızını destekler ve en son özellikleri sağlayabilir HDR, HDCP 2.2 ve 2.3, DTS : X, Dolby Atmos, Dolby Vision. 【Süper yüksek hız】 HDMI 2.1 portu, 8 K TV'lerde gişe rekorları kıran filmleri izlemek için çok uygun olan 48gbps iletimini destekler ve ultra net ekranda gecikme olmaz. 【Yaygın uyumlu】 Güçlü uygulanabilirlik, önceki HDMI sürümleriyle geriye dönük uyumludur ve daha yüksek çözünürlüklü tv'leri, bilgisayarları, projektörleri, set üstü kutuları ve TV, PS4 Pro gibi diğer cihazları destekleyen mevcut HDMI cihazlarıyla kullanılabilir. 【Gelişmiş malzeme】 Çinko alaşımlı kabuk, daha parlak ve korozyona dayanıklı, diğer malzemelerden daha güçlü kabuk, 24 K altın kaplama arayüz, daha hızlı iletim, daha kararlı sinyal ve solmaz. 【Mükemmel performans】 5 kat koruyucu, parazit önleyici, kararlı sinyal iletimi,2 yıl garanti hizmeti. 8 K HDMI kablosu 2.1, en yeni HDMI spesifikasyonudur, 48gbps iletimini destekler, 8 [email protected] Hz ve 4 [email protected] Hz dahil olmak üzere daha yüksek video çözünürlüğünü ve yenileme hızını destekler ve en yeni özellikleri sağlayabilir HDR, HDCP 2.2 ve 2.3, DTS : X , Dolby Atmos, Dolby Vision.Güçlü uygulanabilirlik, daha önceki HDMI sürümleriyle geriye dönük uyumlu, daha yüksek çözünürlüklü tv'leri, bilgisayarları, projektörleri, set üstü kutuları ve diğer cihazları destekler.Gelişmiş üretim malzemeleri ve mükemmel işçilik, ürünün anti-parazit yeteneğini daha güçlü ve sinyal iletimini daha kararlı hale getirir.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.