• Yeni
Ahşap kahve fincanı tutucu Gerçek Çam Ahşap Rustik Duvara Monte Fincan Organizatör Asılı Raf ile 8 Askıları için Mutfak, ev, Kahve Bar(Beyaz)

Ahşap kahve fincanı tutucu Gerçek Çam Ahşap Rustik Duvara Monte Fincan Organizatör Asılı Raf ile 8 Askıları için Mutfak, ev, Kahve Bar(Beyaz)

Müşteri Puanı:
₺ 83.97

Stokta
Emre için müsait

- 【ORGANİZATÖR】 : Dolap alanını boşaltın ve en sevdiğiniz kahve kupalarını, mason kavanozlarını, çay fincanlarını vb.Görüntülemek için mutfağınızı bu kahve fincanı tutucusuyla düzenleyin. - 【ÇARPIŞMA hasarından KAÇININ】 : Kupa kancaları arasındaki boşluk merkezden merkeze yaklaşık 5 inç ölçülür, kafe bardakları arasındaki çarpışmanın neden olduğu hasar konusunda endişelenmenize gerek yoktur. - 【ÇİFTLİK EVİ STİLİ】 : Sıkıntılı, yıpranmış bir tasarım evinizde doğanın bir unsurunu korur.Herhangi bir dekora mükemmel uyum sağlayan bir çiftlik evi görünümü ile.Klasik kahverengi renk çok eski ve sıcak görünüyor. - 【SAĞLAM】 : Dayanıklı ve çatlamaya karşı dayanıklı olmasını sağlamak için masif çam ağacından yapılmıştır.Tüm kancalar, kahve kupalarınızı güvenli bir şekilde yerinde tutmak için yüksek kaliteli metalden yapılmıştır. - 【KURULUMU KOLAY】 : Kurulumu bitirmek için sadece bazı donanımlara ihtiyacınız var.Zaman ve çaba kaydedin. - 【GARANTİ】 : Üründen memnun değilseniz, bize bildirin ve hemen sizin için çözeceğiz.Yüksek kaliteli ürünler ve mutlu müşterilerle gurur duyuyoruz.Renk : Beyaz Evinizi dekore edin : Kupa kancaları arasındaki geniş aralık, kafe bardakları arasındaki çarpışmadan kaynaklanan hasar konusunda endişelenmenize gerek yoktur.Güvenli malzeme : Tüm kancalar, kahve kupalarınızı güvenli bir şekilde yerinde tutmak için yüksek kaliteli metalden yapılmıştır. 'Kahve' tahtanın üst kısmına basılmıştır ve hem konut hem de ticari kullanım için diğer ürünlere kıyasla daha zarif ve benzersiz bir dokunuş gibi görünmektedir, bu duvara monte edilmiş kahve fincanı tutucusu kullanışlıdır. accessory.It dolap alanını etkili bir şekilde boşaltabilir ve mutfağınızı düzgün bir şekilde düzenleyebilir.Sadece kahve kupaları değil, çay fincanları, mason kavanozları, etc.To uzun ömürlü kullanım sağlamak, tüm inşaat katı çam kullanılarak yapılır.Çatlama ve kırılma şansı yoktur.Her kanca, kahve kupalarını yerine sabitleyen üstün kaliteli metalden yapılmıştır.Yüzde 100 doğal ahşaptan yapılmış mı ?Sağlamlığı sağlamak için masif çam ağacından yapılmıştır.Daha derin kancalı raf, kahve fincanını daha güvenli tutmaya yardımcı olabilir.Düşmesi kolay değil, en sevdiğin kupaya daha fazla dikkat et.Üç adet raf, kahve kupa rafı, çay bardağı rafı olarak kullanabilirsiniz,ayrıca fazla raf varsa şapka veya çantayı asarak anahtar raflar olarak da kullanabilirsiniz.Ahşap Not : Yukarıdaki boyut elle ölçüldüğünden, aldığınız gerçek öğenin boyutu yukarıdaki boyuttan biraz farklı olabilir. ?Memnun değilseniz değiştirin veya tam geri ödeme yapın.Herhangi bir sorun öncesi veya sonrası 12 saat içinde cevaplandırılacaktır.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.