• Yeni
Altında Lavabo Organizatörler İle Sürgülü depolama çekmecesi, 2-Katmanlı Istiflenebilir dolap Organizatör Raf için Mutfak, Banyo, tezgah Depolama Sepeti (siyah)

Altında Lavabo Organizatörler İle Sürgülü depolama çekmecesi, 2-Katmanlı Istiflenebilir dolap Organizatör Raf için Mutfak, Banyo, tezgah

Müşteri Puanı:
₺ 104.97

Stokta
Emre için müsait

Çok Amaçlı : Baharat rafı, havlu askısı, sebze ve meyve sepeti, içecek ve atıştırmalık depolama rafı, masaüstü küçük kitaplık, ofis dosya rafı, tuvalet malzemeleri depolama rafı, kozmetik depolama organizatörü vb.Olarak kullanılabilir. dolap İçeriğinden, mutfak tezgahından, mutfaktan, tuvalet masasından ve çalışma alanından kolayca görselleştirilebilir ve erişilebilir.Çekmece Tasarımı : pürüzsüz sürgülü, pürüzsüz çift katmanlı sürgülü raylar, sıkışma olmadan düzgün kaymayı ve öğelere kolay ve hızlı erişim sağlar.Yüksek Kaliteli Yapı : sağlam ve dayanıklı metal malzeme, altta PET kaymaz ped, yüzeyin kaymasını veya çizilmesini önleyebilir ve ızgara benzeri tasarım havalandırmalı ve nefes alabilir.Çoklu stiller ve renkler : İki renk, siyah beyaz ve iki boyut vardır.Bir seferde iki tane satın alabilir ve bunları farklı konumlara koyabilir veya alanı daha verimli kullanmak için ikisini aynı konuma koyabilirsiniz.Montajı kolay : Ambalaj kutusunu açın ve önce kurulum talimatlarını okuyun, paketle birlikte verilen 2 altıgen anahtarı kullanın ve kurulumu kolayca tamamlamak için kurulum talimatlarındaki kurulum işlemini izleyin. 1.Lavabonun Altındaki 2 katmanlı, çubuk, bıçak, çatal koyabileceğiniz ve kolayca kurutabileceğiniz bir dikdörtgen sepetle tasarlanmıştır. 2.Üst raf ile ikinci katman arasındaki boşluk, farklı yükseklikteki farklı kavanozları koyabileceğiniz kadar büyüktür. 3.Sayaç organizatör baharat rafı mutfak, oturma odası, balkon, banyoda kullanılabilir. 4.Lavabo rafının altındaki bu banyo, dayanıklı ve paslanmaya karşı dayanıklı krom kaplı metalden yapılmıştır. 1.Lavabonun Altındaki 2 katmanlı, çubuk, bıçak, çatal koyabileceğiniz ve kolayca kurutabileceğiniz bir dikdörtgen sepetle tasarlanmıştır2.Üst raf ile ikinci katman arasındaki boşluk, farklı yükseklikteki farklı kavanozları koyabileceğiniz kadar büyüktür.3.Sayaç organizatör baharat rafı mutfak, oturma odası, balkon, banyoda kullanılabilir.4.Lavabo rafının altındaki bu banyo, dayanıklı ve paslanmaya karşı dayanıklı krom kaplı metalden yapılmıştır.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.