• Yeni
Fantexy Tırnak Matkap Uçları, Elmas Manikür Renkli Uçları Tungsten Karbür Akrilik tırnak törpüsü Uçları, elektrikli tırnak törpüsü Uçları Tırnak Sanat Araçları Manikür Pedikür Ev Salon Kullanımı için (10 adet)

Fantexy Tırnak Matkap Uçları, Elmas Manikür Renkli Uçları Tungsten Karbür Akrilik tırnak törpüsü Uçları, elektrikli tırnak törpüsü Uçları

Müşteri Puanı:
₺ 35.97

Stokta
Emre için müsait

Yükseltilmiş Tungsten Karbür Malzeme ve En Yüksek Hassasiyet Standartları : Tungsten Karbürden yapılmış bu tırnak matkap uçları optimum mukavemet, keskinlik, dayanıklılık ve ısı direncine sahiptir.Bu manikür tırnak matkap uçları seti bukalemun rengi ile tasarlanmıştır ve cildi ve portatif kullanımı ve korunması kolaydır.Özel UNC tırnak matkap uçları sivri ve incedir.Bu özel şekil, bitin çivilerin dar alanlarına girmesine yardımcı olur. 5 ADET Özel Alt Tırnak Temizleyici (UNC) matkap uçları-Akrilik tırnaklar için bu tırnak matkap uçları sivri ve küçüktür ve alt tırnak ve yan duvar temizliği için kullanılır. 2 küresel matkap ucu-sert ciltler için, tırnak cilasını (tırnak plağının üstündeki sert cilt) temizlemek veya tırnak plağından kaldırılan gevşek kütikülü çıkarmak için daha uygun olacaktır. 2 adet alev matkap ve 1 adet fırça-tırnak temizleme için çok uygundur.Ölü deriyi daha iyi çıkarmak için ölü deri keratini oluşturmak için özel olarak tasarlanmıştır skin.It tırnak plağındaki fazla tozu ve cildi temizleyebilir ve ürün boyandıktan sonra temizlik ve mükemmelleştirme için de kullanılabilir.Saklamak veya taşımak kolay, küçük ve sevimli bir tırnak matkap ucu organizatörü ile donatılmıştır.Toz geçirmez ve şeffaf tırnak ucu kutusu, akrilik tırnaklar için ihtiyacınız olan tırnak ucunu hızlı bir şekilde belirlemenize yardımcı olabilir.Tırnak severler için en iyi hediye.Farklı ihtiyaçları karşılamak için çeşitli şekil ve boyutlarda 3/32" matkap uçları kullanan çoğu tırnak sanat makinesi için 10 adet farklı tırnak sanat matkap ucu vardır.Bukalemun renkleri ile tasarlanan bu kütikül matkap setinin kullanımı kolaydır, cildi korur ve taşınabilir.Tırnak kenarlarını rafine etmek ve şekillendirmek, akrilik ve jel tırnak yüzeylerini parlatmak ve ölü cildi kolayca çıkarmak için idealdir. 2 * İnce bitler. 2 * Top uçları. 1 * Silikon bit. 1 * Fırça Ucu. 1 * Alev Bit. 1 * Uç Bi. 1 * Düz Uçlu Silindir ucu. Çivi Matkabı için 10 Adet 3/32"(2.35 mm) Matkap Ucu Seti.Not : Parlatma makinesi dahil değildir!. Tırnak etlerinizi haftada bir defadan fazla temizlemeyin.Düşük ve nazik bir tedavi kullanmak, bu epidermal temizleyiciler tırnaklarından temiz ve kusursuz hazırlanmış tırnaklar elde etmek için yeterlidir.Her servisten sonra matkabı asetona batırın ve matkabı temizlemek için bir temizleme fırçasıyla fırçalayın.Bu, çapağın ömrünü uzatacak ve en iyi şekilde çalışmasını sağlayacaktır.Farklı ihtiyaçları karşılamak için çeşitli şekil ve boyutlarda 3/32" matkap uçları kullanan çoğu tırnak sanat makinesi için 10 adet farklı tırnak sanat matkap ucu vardır.Bukalemun renkleri ile tasarlanan bu kütikül matkap setinin kullanımı kolaydır, cildi korur ve taşınabilir.Tırnak kenarlarını rafine etmek ve şekillendirmek, akrilik ve jel tırnak yüzeylerini parlatmak ve ölü cildi kolayca çıkarmak için idealdir. 10 Pcs 3/32"(2.35 mm) Matkap ucu Seti için Çivi Matka Pnot : Parlatma makinesi dahil değildir!.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.