• Yeni
Atalet Araba Modeli, Balık Şekli Plastik Geri Çekin Araç Sevimli Zarif 1-4 Yaş Çocuklar için Doğum Günü Hediyeleri için(Küçük Goldfish (Rastgele Renk))

Atalet Araba Modeli, Balık Şekli Plastik Geri Çekin Araç Sevimli Zarif 1-4 Yaş Çocuklar için Doğum Günü Hediyeleri için(Küçük Goldfish

Müşteri Puanı:
₺ 25.47

Stokta
Emre için müsait

Yüksek kaliteli plastik malzemeden yapılmış, çevre koruma ve dayanıklı, sorunsuz ve bebeğinizin zarar vermez hands.No pillere ihtiyacım var.Sadece atalet model oyuncağını itin ve çekin, atalet araba oyuncağı hızlı hareket edecek, çocukları çekmek kolay olacaktır.İki yönlü atalet tekerlekleri, aküye gerek yok, ilerlemek için itin, küçük akvaryum balıklarının gözleri sürüş sırasında yan yana hareket eder.Sevimli karikatür görüntüsü çocukların dikkatini çekmek, çocuğunuza rahat ve mutlu bir his vermek kolaydır.1-4 yaş arası çocuklar, harika Noel ve parti hediyeleri için uygundur.Küçük bebek el kavrama için orta boy.Özellik : 1. İki yönlü atalet tekerlekleri, aküye gerek yok, ilerlemek için itin, küçük akvaryum balıklarının gözleri sürüş sırasında yan yana hareket eder.2. Pillere gerek yok.Sadece atalet model oyuncağını itin ve çekin, atalet araba oyuncağı hızlı hareket edecek, çocukları çekmek kolay olacaktır.3. Sevimli karikatür görüntüsü çocukların dikkatini çekmek, çocuğunuza rahat ve mutlu bir his vermek kolaydır.4. Yüksek kaliteli plastik malzemeden yapılmış, çevre koruma ve dayanıklı, sorunsuz ve bebeğinizin ellerine zarar vermez.5. 1-4 yaş arası çocuklar, harika Noel ve parti hediyeleri için uygundur.Küçük bebek el kavrama için orta boy.Şartname : Öğe Türü : Araba Modelİmalzeme : Plastikboyutu : Yaklaşık. 11x8x7 cm / 4.3x3. 1x2. 8 ın Move İleri : Inertia Function : Atalet glide Note : Ürün kazaları önlemek için yetişkinlerin koruması altında oynanmalıdır.Paket listesi : 1 x atalet balık araba oyuncak Uyarı : Ürün kazaları önlemek için yetişkinlerin koruması altında oynanmalıdır.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.