• Yeni
Akrilik Tırnak Fırçası İçin Akrilik Toz Manikür Pedikür Glitter Kolu ile DIY Nail Art Profesyonel Araçları İle Sıvı Glitter Kolu (4 adet / takım)

Akrilik Tırnak Fırçası İçin Akrilik Toz Manikür Pedikür Glitter Kolu ile DIY Nail Art Profesyonel Araçları İle Sıvı Glitter Kolu (4 adet

Müşteri Puanı:
₺ 23.97

Stokta
Emre için müsait

Profesyonel Tırnak Sanat Seti-Paket İçeriği 4 ADET Farklı Boyutlarda UV Jel Tırnak resim fırçası .Tırnak uzmanı ve tırnak öğrenen için uygundur.Yüksek Kalite ve Lüks Görünüm-Fırça, kalem gövdesini ve kalem ucunu sıkıca sabitleyen Metal damgalama ile birlikte gelir, bu da fırça kalemini iyi güçlü ve uzun süreli kullanım sağlar.Çok Fonksiyonlu-tırnak fırçaları, UV jelleri ve degrade Fransız tırnakları için kullanılan zarif 3 D desenler, ekose ve çiçekler çizerek parıltılı tozlar uygulayabileceğiniz gelişmiş naylon saçlara sahiptir.Temizlemesi Kolay-Parıltı, jel uygulamak için akrilik tırnak fırçalarını kullandıktan sonra, kılları muhteşem bir şekilde temizlemek için alkol kullanabilirsiniz.Mükemmel Hediye-Tırnak boyama fırçası seti günlük kullanım için dayanıklıdır, profesyonel salonlar ve ev DIY tırnak sanatı için mükemmeldir, tırnak uzmanı ve tırnak öğrenen için uygundur.Akrilik tırnak fırçaları, günlük kullanımınız için yeterince dayanıklı, yüksek kaliteli kıl malzemeden yapılmıştır.Fırçalar, bölünmeyi önlemek için ağız veya kıvrımlı bir şekle sahiptir.Fırça için doğru bakım ile, daha uzun bir servis ömrüne sahip olmak için favori fırçalarınızı uzatabilirsiniz.Özel Tasarımlı Farklı Boyutlar Çoklu Kullanımlar Çoklu Kullanımlar : Akrilik toz, daldırma tırnakları, tırnak uzatma ve 3 D tırnak oyma için kullanılır.Kullanımdan Sonra Tırnak Sanat Fırçaları Nasıl Yıkanır : 1. Her kullanımdan hemen sonra fırçayı yıkayın. 2. Fırçayı 10-20 saniye kaydırmak için Tırnak Fırçası Sıvı Solüsyonunu bir cam kaba dökün. 3. Fırça kıllarını bir kağıt havlu veya pamuklu ped üzerine lekeleyin. (Kıllar çıkacağı için fırçaya çok sert basmamaya çalışın.) 4. Fırçayı hafifçe yeniden şekillendirin ve kurumasını bekleyin. 5. (İsteğe bağlı) Kılları tutmak için kütikül yağını kılların üzerine fırçalayın soft.To yağı yıkayın, fırçayı ılık sabunlu suda çalıştırın.İPUÇLARI : 1. DEPOLAMA : Havalandırmayı daima dik konumda tutun. 2. DÖKÜLME : Kılların yeni bir fırçadan dökülmesi normaldir.Eğer daha fazla, lütfen bize bildirin. 3. UYGULAMA : İlk kullanımdan önce daima yeni bir fırçayı fırça sıvı solüsyonu ile durulayın. 4. TEMİZ : Her kullanımdan sonra daima fırçayı yıkayın. 5. "ASETON kullanmayın", çünkü Aseton parlaklığı fırça kılından çıkaracak ve akrilik yapışkan veya birikme kalıntısı yapacaktır.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.