• Yeni
Shanyuna DIY 5D Elmas Boyama Tam Matkap Elmas Boyama Setleri Taklidi Resim Sanat El Sanatları Kiti Taklidi Nakış DIY Elmas Çapraz Dikiş Ev Duvar Dekorasyonu için Hediye (Kedi)

Shanyuna DIY 5D Elmas Boyama Tam Matkap Elmas Boyama Setleri Taklidi Resim Sanat El Sanatları Kiti Taklidi Nakış DIY Elmas Çapraz Dikiş

Müşteri Puanı:
₺ 292.50

Stokta
Emre için müsait

♥ Materal ve Boyut-Tuval Boyutu : 25*30 CM Malzeme : Çevre Yapıştırıcı ve Çevre Dostu yağ Tuval. ♥ süper elmaslar-Elmaslar için, rengi daha çekici ve çekici hale getirmek için en son teknolojiyi kullanın. elegant.In reçine, elmas, yeni bir çapraz dikiş türü olan yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır.Elmasları ızgaraya yerleştirerek ızgarayı tam olarak yazdırın.Desenin kendisi yapışkandır, bu da elmasın asla düşmemesini sağlar. ♥ Talimatları-Bizim DIY elmas boyama kiti çerçevesiz olduğunu.Bitmemiş resim, kendiniz tamamlamanız gerekiyor.Malzeme ve araçlar sağlıyoruz.Tüm kolajları bitirdikten sonra, lütfen bunları ahşap fotoğraf çerçeveleriyle asın ve evde dekoratif süs eşyaları olarak asın.Bu odanı ve dünyanı harika kılacak. ♥ Eğlence-başarı duygusu getirebilir, stresi azaltabilir, ruh hali değişimlerini dengeleyebilir, kendini geliştirebilir ve kalplerimizi serbest bırakabilir, aynı zamanda çocukların bakımını ve sabrını da geliştirebilir.Aileler ve arkadaşlar birlikte boş zamanın tadını çıkarır ve duyguları arttırır. Benım mükemmel bir Hediye ve Benzersiz Dekorasyon-5 D elmas resim de oturma odası, mutfak, yatak odası, çocuk odası, ofis süslemeleri, oda veya halka açık bir yerde yemek olabilir, ve aynı zamanda hediye veya koleksiyon olarak kullanılabilir.Kendine arkadaş ve aile vermek için tuğla bir resmi tamamlamak için en iyi hediye.Şu anda popüler bir DİY dekorasyon. 1.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.