• Yeni
kınıza Teleskopik Kalem Kutusu Trafo Ayakta Kırtasiye Kalem Tutucu Stand Up Kalem Çantası Okul Ofis Koleji için küçük makasla Açılır (Mor)

kınıza Teleskopik Kalem Kutusu Trafo Ayakta Kırtasiye Kalem Tutucu Stand Up Kalem Çantası Okul Ofis Koleji için küçük makasla Açılır

Müşteri Puanı:
₺ 32.97

Stokta
Emre için müsait

Stand Up Kalem Kutusu : Teleskopik kalem kutusu hem kalem kutusu hem de kalem olma tasarımı holder.It kolayca kaydırın ve iyi durun.Kısaltılmış kalem kutusu, her şeyi net bir şekilde görmenizi ve ihtiyacınız olanı hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar.Boyutu : Açılmak 8.5x6.5x18.5 cm(3.3x2.6x7.3 inç);katlanmış boyutu : 8.5 X6. 5 X12.5 cm(3.3x2. 6x5 inç) bu standı mağaza için 20 kalemler, 20 cm cetvel, 1 makas, silgi, düzeltme bandı etc.It çok pratik günlük hayatında!.PU + Kadife Tasarım : Trafo kalem kutusu, daha rahat, yumuşak, kire dayanıklı, yıkanabilir ve temizlenmesi kolay yüksek kaliteli kadife ve Pu'dan yapılmıştır.Çift katmanlı kumaş daha kalın, daha dayanıklı, aşınmaya dayanıklı ve kire dayanıklıdır.Kullanımı kolay : Metal renkli fermuar çekme kolayca deforme olmaz ve kolayca açılıp kapatılabilir.Fermuar sıkışmaz veya yanlışlıkla düşmez ve darbelere ve düşmelere karşı dayanıklıdır, daha güvenli depolama ve daha sıkı koruma sağlar.Geniş uygulama yelpazesi : teleskopik kalem çantası sadece kalem kutusu olarak değil, aynı zamanda kozmetik çantası, cüzdan veya saklama çantası olarak da uygulanabilir; İç çantası silgileri, rujları, cep telefonunu, şarj cihazını, paraları ve daha fazlasını saklamak için uygundur.Özellikler : Renk : Mor Malzeme : Kadife, PU Katlanmış boyutu : 8.5 X6. 5 X12. 5 cm/ 3. 3x2. 6x5 inç.Açılmak : 8.5x6. 5x18. 5 cm/ 3. 3x2. 6x7. 3 inç.Paket içeriği : 1 x küçük makas 1 x teleskopik kalem kutusu Özellikleri : Depolama ve sınıflandırılmış küçük öğe için farklı boyutlarda 3 iç cepler vardır.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.