• Yeni
ALGWXQ Çocuk güvenlik Ağı Römork Net Merdiven Güz Önleme Net Naylon Koruma Ağı Balkon Bahçe Çit Eğlence Parkı Renk: 5 cm örgü, Boyutu: 1x2 m(3x7ft)

ALGWXQ Çocuk güvenlik Ağı Römork Net Merdiven Güz Önleme Net Naylon Koruma Ağı Balkon Bahçe Çit Eğlence Parkı Renk: 5 cm örgü, Boyutu:

Müşteri Puanı:
₺ 42.90

Stokta
Emre için müsait

Specifications Özellikler : Koruyucu ağın çapı 8 mm'dir ve ızgara boyutu 8/10/15 cm'dir.Renk : beyaz halat net.Seçim için birçok boyutları vardır, diğer boyutları gerekiyorsa, e-posta yoluyla bizimle irtibata geçiniz. Nylon Naylon halat ağı : düzgün kuvvet, güçlü gerginlik, güneş geçirmez düğüm dokuma, çok telli dokuma, ipi daha dayanıklı, güçlü darbe dayanımı sağlar ve uygun depolama için kullanılmadığında katlanabilir. ♦ Geniş kullanım alanları : kapılar ve pencereler, koridorlar, merdivenler, balkonlar, korkuluklar, beşikler, evcil hayvan kafesleri, kreşler, eğlence parkları, kamu tesisleri, peyzaj çitleri, dış duvarlar, bitki koruma ağları. Safety Güvenlik ağlarının amacı : merdiven ve balkon koruması, düşme koruması, oyun alanı koruması, giysi asma, dekorasyon, izolasyon, bahçe koruması, oyun alanı güvenliği koruması, açık tırmanma koruması vb. safety Malzeme : Emniyet halatı, anti-aging, su geçirmez, güneş geçirmez, solmaz, hava koşullarına dayanıklılık, asit ve alkali direnci ve uzun servis ömrü özelliklerine sahip dayanıklı naylon halattan oluşur. Naylon Koruyucu net özellikler : (diğer boyutları için) özelleştirilebilir yorumlar, ürün detayları : Ürün Adı : Koruyucu net Güvenlik ağı malzemesi : , lütfen bize ulaşın Net güvenlik aralığı : açık, kapalı, her yerde Yaygın olarak kullanılan kullanılır : merdivenler, pencereler, bahçeler, tırmanma, salıncaklar, hamaklar koruyucu net Özellikleri yorumlar için : Uygun 5cm/10cm : 1. Halat ağının kurulumu kolaydır, demir veya ahşap korkulukları, pencere koridorlarını birbirine bağlar ve iç ve dış balkonlar için uygundur2. Bu uzun ömürlü güvenlik ağı, korkuluktaki çocuklar için güvenli bir oyun ortamı sağlar.Güvenle çocuk, evcil hayvan ya da toys3 korumak. Dekorasyon, toksik olmayan, radyoaktif olmayan temiz çevre koruma malzemelerini benimser ve bebeğin sağlığı üzerinde hiçbir etkisi olmaz4. Ağın ömrünü etkilemeden ipi istediğiniz şekle ve boyuta kesebilirsiniz5. Çocukların merdiven, balkon, pencere vb.Gibi tehlikeli yüksekliklerden düşmesini önlemek için çocuklar için halat ağları takın.Çocuklarınızı ve evcil hayvanlarınızı güvenle koruyun6. Güvenlik hatırlatıcısı : Çocukların güvenliğini korumak için çeşitli dış veya insan faktörlerinin neden olduğu gizli tehlikeler için güvenlik ağını düzenli olarak kontrol edin◆ Paket şunları içerir : Güvenlik ağı * 1 ◆ Hatırlatma : Ürünlerin marjinalleştirilmesi gerektiğinden, tüm ürün boyutları için artı veya eksi %6 fark olacaktır.Ekran ve farklı aydınlatma nedeniyle, resim gerçek rengi yansıtmayabilir.anlayışınız için teşekkür ederiz : Satış sonrası servis : Herhangi bir memnuniyetsizliğiniz varsa, memnun kalana kadar mümkün olan en kısa sürede size(iade/değişim/tazminat) satış sonrası servis sağlayacağız.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.