• Yeni
Soyunma Odası Giyim Mağazası, Süper Fiber Kalınlaşmak Gizlilik Bölme İle Mobil Parça, Duvara monte Perde Kiti Ofis Stüdyo Yurt Odası İçin Kullanılan, Özelleştirilebilir ( Renk : Mavi , Boyutu: 0.8X1. 5 M )

Soyunma Odası Giyim Mağazası, Süper Fiber Kalınlaşmak Gizlilik Bölme İle Mobil Parça, Duvara monte Perde Kiti Ofis Stüdyo Yurt Odası

Müşteri Puanı:
₺ 249.30

Stokta
Emre için müsait

Kalınlaşmış GİZLİLİK EKRANI : %99 görünürlüğü engellemek için test edilmiş ince fiber gölgeleme kumaşı, yumuşak ve skin-friendly.At aynı zamanda, nefes alabilir, gölgelendirilebilir, rüzgar geçirmezdir ve insanların kıyafetlerini değiştirmeleri için çok uygun olan iyi bir örtüye sahiptir.MOBİL tasarım : İki parçadan, kancalı perde kumaşından ve sürgülü raydan oluşur.Kolay kapanıp açılması, tamir etmek, çek ve bırak kolay, zaman ve emekten tasarruf edilebilir.BASİT KURULUM : Braket ve perdenin bağlanması kolaydır, sürgülü ray tasarımı, taşınması kolaydır, yapışkan rayı kurulum alanına sabitleyin, 24 saat beklettikten sonra perdeyi asın ve kurulumu tamamlayın, bu da rahat ve hızlıdır.YAYGIN olarak kullanılan YERLER : Çıkarılabilir giyinme odası bölümü, giyim mağazalarında, alışveriş merkezlerinde, salonlarda, ofislerde, okul yurtlarında, düğün fotoğrafçılığında ve diğer yerlerde geçici gizlilik koruması için çok uygundur.ÇEŞİTLİ RENK SEÇENEKLERİ : Çeşitli renk seçenekleri sunuyoruz, daha fazla stil seçmek için mağazama girmenizi öneririm.Yukarıdaki listede ihtiyacınız olan boyut yoksa, özelleştirmeyi destekliyoruz, lütfen ürünü ASIN ve boyuta (genişlik X Yüksek) bildirin. company Firmamız 1995 yılında kurulmuş olup onlarca yıllık itibar ve satış tecrübesine sahiptir.Sattığımız ürünler profesyonel fabrikalar tarafından üretilmekte ve üst düzey tasarımcılar tarafından tasarlanmaktadır.Her tüketiciye daha iyi bir deneyim ve daha düşünceli hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.Features1. Delme yok, duvarı ve montaj alanını etkili bir şekilde koruyun2. Macun kurulumu, sökülmesi kolay3. Giyim mağazaları, spor salonları, vestiyerler vb.Gibi gizliliğin korunması gereken yerler için uygundur.4. Gerçek renk için öncelik vermek, diğer renkler ihtiyacınız varsa, IDLE Ürün parameters Name seçmek için mağaza girin lütfen : yumruk yes Whether : Hayır IDLE Packing1 X curtain1 X parça IDLE Bakım ve Attention1 montajı Kayar raylı basit Giyinme odası curtain Curtain malzeme : Ince fiber Slide malzeme : plastic Applicable duvar : yumuşak surfaceİnstallation gereksinimleri : üst-mounted Whether : lütfen. Perde bezini çıkarın, yıkayın ve düşük sıcaklıkta ıslatın, makinede yıkayın, elde yıkayın, kuru temizlemeyin2. Tüm ürünler ayni alınır ve aydınlatma, çekim pikselleri ve diğer nedenlerden dolayı hafif hatalar olacaktır.Lütfen alınan mallara bakın.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.