• Yeni
Aukmla Moda Siyah Parlak Yanlış Çivi Kare Mermer takma tırnak Akrilik Tam Kapak Nail Art İpuçları Kısa Çivi Kadınlar ve Kızlar için (24 paketi)

Aukmla Moda Siyah Parlak Yanlış Çivi Kare Mermer takma tırnak Akrilik Tam Kapak Nail Art İpuçları Kısa Çivi Kadınlar ve Kızlar için (24

Müşteri Puanı:
₺ 16.98

Stokta
Emre için müsait

Vücudunuz veya tırnaklarınız için toksik olmayan yüksek kaliteli ABS çevre dostu malzemeden yapılmış yanlış tırnaklara basın.Kısa takma tırnaklar 24 adet takma tırnak, 1 adet tırnak tutkal etiketi ve 1 adet tırnak törpüsü içerir.Farklı boyutlar sunarlar, bu nedenle her parmağınıza uyan uygun boyutu seçmek için uygundurlar.Sanat sahte tırnakların uygulanması ve çıkarılması kolaydır.Bu sahte tırnakların nasıl giyileceği resimde gösterilmiştir.Tırnak salonları için uygun parti takma tırnakları veya kendi stilinizi ve deseninizi tasarlayın.muhteşem eşin, kız arkadaşın, anne ya da kız için mükemmel bir parça partisine katılmak ve hediye, düğün vb çıkıyor.Eğer memnun değilseniz veya mal aldıktan sonra herhangi bir sorun varsa, benimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen ve biz sorunları çözmek için elimizden geleni yapacağız.Siyah renk sahte tırnak, günlük yaşam için çok uygun bir moda stil tasarımı yapmak.Parlak tırnaklar plaj, balo, partiler ve diğer özel günler için mükemmel uyum sağlar. 1. Lütfen balmumu,alkali,leke,düzeltme sıvısı ve diğer aşındırıcı maddelerle temastan kaçının. 2. Lütfen banyo yaparken veya uyurken giymekten kaçının. 3. Lütfen diğer sert şeylerle çarpışmayı önleyin, bu yüzden lütfen bunları küçük torbalarda veya kutularda ayrı olarak saklayın. 4. Sahte tırnağınızı temizlerken lütfen yumuşak bir bezle silin. 1.Tırnakları kolayca çıkarmak için ılık suda 2 dakika bekletin. 2.artık jöleyi tırnaklardan ve tırnaklardan çıkarın. 3.Tırnak çıkarıldıktan sonra tırnak parçaları tekrar kullanılabilir.Eğer memnun değilseniz veya mal aldıktan sonra herhangi bir sorun varsa, benimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen ve biz sorunları çözmek için elimizden geleni yapacağız.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.