• Yeni
Kalın Tırnaklar için Tırnak Makası, Ağır Paslanmaz Çelikten yapılmış, Kalın Tırnak Ayak Tırnağı Erkekler Kadınlar için Uygun (Gümüş)

Kalın Tırnaklar için Tırnak Makası, Ağır Paslanmaz Çelikten yapılmış, Kalın Tırnak Ayak Tırnağı Erkekler Kadınlar için Uygun (Gümüş)

Müşteri Puanı:
₺ 129.30

Stokta
Emre için müsait

♦ 15mm Geniş Çene Açıklığı Büyük Boy Paslanmaz Çelik Ayak tırnak makası Kesici Düzeltici Kalın Tırnaklar İçin tırnak törpüsü, Erkekler için Ekstra Büyük Tırnak tırnak Makası. ♦ Çene açıklığı 15 mm'ye kadar, mantar, diyabet, paronişi, yaşlanma ve diğer sağlık sorunları nedeniyle kalın veya batık ayak tırnaklarınız için mükemmel ayak tırnağı makası; en sert tırnakları bile kolayca kesebilirsiniz. Akılda dayanıklılık ile tasarlanmış ve sanat Fabrikası bizim devlet olarak oluşturulan gelen * gelen * tırnak makası seti kesilmiş sana gelecek yıllarda da devam edecek demektir. handle Benzersiz tutamak tasarımımız, bu geniş tırnak makasının parmaklarınızı tutmasını sağlayarak kontrolü kolaylaştırır ve daha güvenli bir klips sağlar.Güçlendirilmiş ve dövülmüş kesme sapı daha fazla güç ve kaldıraç oluşturur, bu da zahmetsizce kullandığınız anlamına gelir. ♦ Çok keskin, kavisli paslanmaz çelik bıçaklar düzgün bir şekilde kesilir ve tırnak bölünmesini, batık ayak tırnaklarını ve mantar enfeksiyonunu önler.Tırnak törpüleri tırnakları çok daha pürüzsüz hale getirir.Özellik : Yakalayıcı Keskin kesme tasarımı, yüksek performanslı kavisli bıçaklar ile tırnak Makası.Şeklin ergonomik tasarımı, bol miktarda kaldıraç, kalın tırnakları zahmetsizce kesmenizi sağlar.Yüksek mukavemet ve sertlik.Kolay kullanım için.Dayanıklı ve pratik.Şartname : Malzeme : Paslanmaz Çelik Ürün Ağırlığı : 46.6 g Boyutu : yaklaşık. 90mm x 20mm / 70mm x 20mm Geniş Çene Açıklığı : 15mm Neler dahil : 1/2 x Tırnak Makası Not : Lütfen manuel ölçüm nedeniyle küçük boyut hatalarına izin verin.Fotoğraflarda görüntülenen öğe rengi, monitörler aynı kalibre edilmediğinden bilgisayar monitörünüzde biraz farklı gösteriliyor olabilir.

Temel karakterislikler

Material:
Stainless Steel
Product Weight:
46.6g
Size:
approx. 90mm x 20mm / 70mm x 20mm
Wide Jaw Opening:
15mm
What's included :
1/2 x Nail Clipper :
Note:
Please allow a little size errors due to manual measurement. :
Item color displayed in photos may be showing slightly different on your computer monitor since monitors are not calibrated same. :

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.