• Yeni
Güvenlik DecorAnti-Güz Net, Tavan Dekoratif Net Mal Net Jüt Halat Net Fotoğraf Duvar Dekorasyon Aksesuarları Güvenlik Net Retro (Renk : Dia 8mm Örgü 12 cm, Boyutu: 1x1 M/3.28x3.28ft)

Güvenlik DecorAnti-Güz Net, Tavan Dekoratif Net Mal Net Jüt Halat Net Fotoğraf Duvar Dekorasyon Aksesuarları Güvenlik Net Retro (Renk

Müşteri Puanı:
₺ 65.67

Stokta
Emre için müsait

★GÜVENLİK AĞI MATİRALS : Bangladeş jütü doğadan bir hediyedir.Parlak renk, uzun elyaf, hava koşullarına dayanıklı, dayanıklı, iyi dekoratif effect.It hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir. ★YÜKSEK KALİTE : Koruma ağı 8mm(0.31 inç) çapa ve 12cm(4.72 inç) ızgara boyutuna sahiptir.Ağın kenarı güçlendirilir, kuvvet düzdür, çekme kuvveti güçlüdür, anti-güneş, anti-ayrışma, anti-yağmurdur. ★ÖZEL yapılmış : El dokuması, geleneksel el sanatları, özel halat çapını ve başka herhangi bir boyuttaki örgü boyutunu destekler.Eğer herhangi bir sorunuz veya ihtiyaçları varsa, lütfen bize ulaşın. ★GÜVENLİĞİ KORUYUN : Güvenlik düşme önleyici ağ, şantiyeler, kamyonlar, stadyumlar, oyun alanları, balkonlar, merdivenler, evcil hayvanlar, çocuklar vb.Için uygundur. nesnelerin düşmesini önlemek, evcil hayvanların, çocukların vb. Güvenliğini sağlamak. ★ÇOK AMAÇLI : Dekoratif fotoğraf duvarları, çeşitli toplar, çiftlik kuşları ve hayvanlar için ağ olarak kullanılabilen çocuk tırmanma oyunları gibi koruyucu ağlar için birçok kullanım alanı vardır.Ürün açıklaması1. Kenevir Örgü kolaydır install.It demir veya ahşap korkulukları ve pencere koridorlarını birbirine bağlayarak iç ve dış balkonlar için uygundur.2. Kenevir Ağı çevre dostu malzemeler kullanır ve çocuğunuzun sağlığı üzerinde hiçbir etkisi yoktur.3. Bu dayanıklı kenevir ağı, korkuluktaki çocuklar için güvenli bir oyun ortamı sağlar.Çocukları, evcil hayvanları veya oyuncakları koruyun.4. Çocuklarınız için merdiven, balkon, pencere vb.Gibi tehlikeli yüksek yerlerden düşmelerini önlemek için kenevir ağları.Bebeğinizi ve evcil hayvanlarınızı koruyun.5. Kenevir Ağını istediğiniz şekle ve boyuta kesebilirsiniz.Ağın dayanıklılığı etkilenmeyecektir.Jüt▸Koruyucu kafes boyutu : 1x1m , 1x2m özellikler : ▸Ürün Adı : Kenevir halat net▸Güvenlik ağı malzemesi : 1x3m , 1x4m , 1x5m , 1x6m , 1x7m , 1x8m , 1x9m , 1x10m , 2x2m , 2x3m , 2x4m , 2x5m , 2x6m , 2x7m , 2x8m , 2x9m , 2x10m , 3x3m , 3 X4m , 3x5m , 3 X6m , 3 X7m , 3 X8m , 3 X9m , 3 X10m , 4 X4m , 4 X6m , 5 X5m(özel)▸Güvenlik halatı : ▸Çapı yaklaşık olarak 8mm(0.31)✎Güvenlik kılavuz aralığı : 12cm✎İp renk : jüt renk (diğer renkler özelleştirilebilir)▸dokuma örgü iç/dış mekan kullanımı için uygundur ve her yerde kullanılabilir.★Kenevir Halat Ağı özelliği : ★Halat ağının kurulumu kolaydır, birincisi : sarma kurulumu; ikincisi : kanca kurulum yöntemi. : Merdiven, balkon, çatı katları, pencereleri, Bahçeleri, tırmanma, salıncaklar, hamaklar, asma köprüler, anaokulları, alışveriş merkezleri, restoranlar, eğlence parkları, giyim mağazaları, giyim ağlar, ağlar çatı tavan, dekoratif nets, Bitki Koruma filesi , tünel ağı asılı, hayvan ağları engelleme, çocuk ve parçalanmaya karşı dayanıklı nets, pet izolasyon filesi, Çocuk güvenlik ağı, kedi ağı, vb yaygın olarak kullanılan ipleri verilmiştir.Not : ★Biz sadece kenevir halatlar satmak ve diğer öğeleri dahil değildir.★Nedeniyle ışık ekran farkı, hafif bir renk sapmaları kenevir halat net, normaldir.★Sınc.

Temel karakterislikler

▸Product Name:
Hemp rope net
▸Safety net material:
jute
▸Protective mesh size:
1x1m , 1x2m , 1x3m , 1x4m , 1x5m , 1x6m , 1x7m , 1x8m , 1x9m , 1x10m , 2x2m , 2x3m , 2x4m , 2x5m , 2x6m , 2x7m , 2x8m , 2x9m , 2x10m , 3x3m , 3X4m , 3x5m , 3X6m , 3X7m , 3X8m , 3X9m , 3X10m , 4X4m , 4X6m , 5X5m(customizable)
▸Safety rope:
▸Diameter about:
8mm(0.31 in)
✎Safety grid spacing:
12cm
✎Rope color:
jute color (other colors can be customized)
▸The woven mesh is suitable for indoor/outdoor use and can be used anywhere. :
★Hemp Rope Net feature:
★The rope net is easy to install, the first one:
winding installation; the second
★Widely used ropes:
stairs, balconies, lofts, windows, gardens, climbing, swings, hammocks, suspension bridges, kindergartens, shopping malls, restaurants, amusement parks, clothing stores, hanging clothes nets, roof ceiling nets, decorative nets, plant protection nets , tunnel network, blocking animal nets, children's shatter-resistant nets, pet isolation nets, child safety nets, cat nets, etc.
★We only sell hemp ropes and do not include other items. :
★Due to the difference in light display, there is a slight chromatic aberration the hemp rope net , which is normal. :
★Sinc :

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.