• Yeni
NİCENEEDED Tırnak Fırçası Kolinsky sekoya Sable tırnak resim fırçası ahşap saplı Kalem Kolu Kalem Profesyonel Uygulama Çizim Tırnak Araçları için DIY Tırnak Sanat veya Tırnak Salonları (12#)

NİCENEEDED Tırnak Fırçası Kolinsky sekoya Sable tırnak resim fırçası ahşap saplı Kalem Kolu Kalem Profesyonel Uygulama Çizim Tırnak Araçları

Müşteri Puanı:
₺ 86.97

Stokta
Emre için müsait

MATERIAL [ÜRÜN MALZEMESİ] : Fırça kafası, kullanım sırasında aglomera olmayacak ve temizlenmesi kolay olan sable saç malzemesinden yapılmıştır.Tırnak fırçası sapı, en sağlam, dayanıklı, doğal ve dirençli parke olan doğal maun malzemeden yapılmıştır. DESIGN [USTACA tasarım] : Hafif oval şekilli kırmızı ahşap sapımız ergonomiye göre tasarlanmıştır, fırçayı tutması ve çalıştırması daha kolaydır.Bu fırça çok pürüzsüz bir yüzeye sahiptir ve her türlü fırçadan daha uzun süre dayanır. DESIGN [FIRÇA tasarımı] : Fırça, kalem gövdesini ve kalem ucunu sıkıca kilitleyen metal damgalama ve tutkal dolgusu ile birlikte gelir ve fırça kalemini iyi güçlü ve uzun süreli kullanım sağlar. BRUSH [FIRÇANIZI KORUYUN] : Sables çatallanmasını önlemek için ayrı bir düz tüp içerir.Birçok kez kullanılmış olsa bile, kolinsky tırnak fırçasının kafasını orijinal gibi koruyun. GIFT [MÜKEMMEL HEDİYE] : Evde Salon Efekti Elde edin, kolinsky sable tırnak fırçası sadece manikürcü için en iyi seçim değil, aynı zamanda Anneler günü, Sevgililer Günü, Doğum Günü, Noel ve Evlilik Yıldönümü için mükemmel bir hediye olabilir.Evde arkadaşınız ve ailenizle bir salon deneyiminin keyfini çıkarın.NİCENEEDED Tırnak Fırçası Kolinsky redwood Samur Tırnak Sanat Fırça Tahta Kalemi (12#) DİY Tırnak Sanat Kalem veya Tırnak Salonları için Profesyonel bir Çizim Uygulaması Tırnak Araçları 2.15*Kalem uzunluğu : 18*1.2*1.2 cm Fırça başı : 0.7*0.6 cm Özellikler : 1 PAKET İÇERİĞİ : 1 adet tırnak sanat çizim boyama Fırça ve fırça pot Ürün Boyutu : Kulp.Tırnak fırçası, günlük kullanımınız için yeterince dayanıklı, yüksek kaliteli Maun ve Kolinsky Sable Saç malzemesinden yapılmıştır. 2.Dikişsiz gümüş metal halkalarla sabitlenmiş fırça kılı ve tutamağı birbirine sıkı sıkıya bağlı olan bu fırça, çeşitli tırnak sanatlarını tasarlayacak kadar sağlam, ellerde rahat ve sağlamdır. n3.Kılları iyi korumak için ayrı bir Düz Tüp, Sables çatallanmasını önlemektir. 4.Tırnaklarınız için farklı görünüm ve renkler oluşturmak için kaliteli fırçamız. 5.Bu tırnak Fırçası ile istediğiniz herhangi bir tırnak boyasını tasarlayabilirsiniz.Tırnak profesyonelleri veya yeni başlayanlar, tırnak severler ve çeşitli vesilelerle her yaştan kadın için mükemmel bir hediye seçimi.Sıcak İPUÇLARI : 1.Her kullanımdan sonra lütfen yıkayın, fırçayı hafifçe yeniden şekillendirin ve kurumasını bekleyin. 2.Lütfen daima havalandırmayı ve mümkün olduğunda dik konumda tutun.Küf oluşumunu önlemek için doğal saç fırçasının nefes alması gerekir. 3.Lütfen tırnak sanat fırçalarınızı doğrudan güneş ışığından uzak tutun. 4.Tırnak fırçası için doğru bakım ile, daha uzun bir servis ömrüne sahip olmak için en sevdiğiniz fırçaları uzatabilirsiniz.MÜŞTERİ HİZMETLERİ : Ürünümüzle İlgili Herhangi Bir Sorun Yaşarsanız, Bize E-Posta Göndermek İçin Hesabınızdaki "Satıcı İletişim"Düğmesini Tıklayabilirsiniz.En Kısa Zamanda Biz Sorunu Çözmek İçin Size Yardım Etmekten Mutluluk Duyarız.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.