• Yeni
1000 ML U-Şekil Çıkarılabilir Örme Kauçuk Tıbbi boyun ısıtıcı sıcak su şişesi Boyun Koruma Kas Spazmları ısıtıcı Sıcak Su torbaları (Renk: Desen 10)

1000 ML U-Şekil Çıkarılabilir Örme Kauçuk Tıbbi boyun ısıtıcı sıcak su şişesi Boyun Koruma Kas Spazmları ısıtıcı Sıcak Su torbaları (Renk:

Müşteri Puanı:
₺ 168.84

Stokta
Emre için müsait

1.Boyun ve omuzlar için sıcak su şişesi Bu süper yumuşak, kavisli sıcak su şişesi sizi ısıtmak için mükemmeldir, stresi azaltmanıza ve boynunuzdaki ve omuzlarınızdaki ağrıyı hafifletmenize yardımcı olur. 2.Ağrıyı hafifletin ve kasları gevşetin Herhangi bir gerginliği gidermek için kalıcı, yatıştırıcı ısı sağlamak için su ısıtıcısını omuzlarınıza yerleştirin, sonra arkanıza yaslanın ve rahatlayın. 3.Yumuşak örme kapak Sıcak su şişesi, makine olabilen süper yumuşak bir kapağa sahiptir washed.It aralarından seçim yapabileceğiniz 2 farklı stile sahiptir-bir tek ve bir çift. 4.Baş ağrılarını hafifletin-sıcak su şişeleri ayrıca stresin neden olduğu baş ağrılarını hafifletebilir ve sakin ve sükuneti geri kazanmanıza yardımcı olabilir. 5.Yüksek kaliteli malzemeler kullanarak, uzun hizmet ömrü.Şartname : Astar malzemesi : Kauçuk Dış malzeme : kintted Single ürün boyutu : 365*315 MM(Manuel ölçüm nedeniyle 1-3 cm hata olacaktır.) Paket Dahil : Sıcak su şişesi * 1 örme kapak*1.

Temel karakterislikler

Liner material:
rubber
Outer material:
kintted
Single product size:
365*315MM
(Due to the manual measurement, there will be an error of 1-3 cm.) :
Package Including:
Hot water bottle*1 :
knitted cover*1 :

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.