• Yeni
Manuel Plastik Kayış Gergisi, Çemberleme Kesici Çemberleme Gergisi, Çaba Tasarrufu Sağlar Polipropilen Polyester için Gergi Aleti Mühürleyici Kordon Çemberleme (kırmızı)

Manuel Plastik Kayış Gergisi, Çemberleme Kesici Çemberleme Gergisi, Çaba Tasarrufu Sağlar Polipropilen Polyester için Gergi Aleti Mühürleyici

Müşteri Puanı:
₺ 140.97

Stokta
Emre için müsait

Yağlama silindiri sürtünmeyi azaltır, daha rahat ve çaba tasarrufu sağlar.Basit yapı, düşük arıza oranı, dönme sıkma daha güçlüdür.Bağımsız bıçak, üstün ve dayanıklı, tek elden sabitleme ve kesme.Gergi, her türlü PET ve PP plastik ambalaj bandına uygulanabilir.Derin dişliler daha iyi tutma gücü ve giyilebilir sağlar.Özellik : 1. Gergi, her türlü PET ve PP plastik ambalaj bandına uygulanabilir.2. Bağımsız bıçak, üstün ve dayanıklı, tek elden sabitleme ve kesme.3. Derin dişliler daha iyi tutma gücü ve giyilebilir sağlar.4. Yağlama silindiri sürtünmeyi azaltır, daha rahat ve çaba tasarrufu sağlar.5. Basit yapı, düşük arıza oranı, dönme sıkma daha güçlüdür.Şartname : Öğe Türü : Gergi Malzeme : Çelik PP veya PET Bant için uygundur : Genişlik : 16~19mm /0.63~0.75 Kalınlık : 0.3~1mm / 0.01~0.04 Ağırlık : 1235g / 43.56 oz(Yaklaşık.2 ) Renk : Kırmızı.w-e-metin tablosu td,.w-e-metin tablosu th,;.w-e-metin tablosu, Paket Listesi : 1 x Gergi1 x Kullanım Kılavuzu.

Temel karakterislikler

Item Type:
Tensioner
Material:
Steel
Suitable for PP or PET Tape:
Width:
16~19mm /0.63~0.75in
Thickness:
0.3~1mm / 0.01~0.04in
Weight:
1235g / 43.56oz(Approx.)
Color:
Red
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
1 x Tensioner1 x Users Manual :

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.