• Yeni
Kolluk Yardımcısı Kamera Kaydedici, 128G Geniş Hafızalı Alan Kaydedici, yüksek Çözünürlüklü Gece Görüş Kamerası, Güvenlik Görevleri, Ofis Toplantıları, Şantiyeler vb.Için uygundur.

Kolluk Yardımcısı Kamera Kaydedici, 128G Geniş Hafızalı Alan Kaydedici, yüksek Çözünürlüklü Gece Görüş Kamerası, Güvenlik Görevleri,

Müşteri Puanı:
₺ 34.50

Stokta
Emre için müsait

1 : Lazer konumlandırma, çekim resminin tasarımı kaymaz, büyük çaplı lens, kör noktaları görmeyi reddeder. 2 : WİFİ etkin nokta Açın.Cep telefonu üzerinden makineye bağlanın, WİFİ cep telefonundaki videoyu izleyebilir veya makinedeki videoyu cep telefonuna indirebilir ve mobil veri tüketmeden kaydedebilir. 3 : Yüksek güçlü kızılötesi gece görüşü, iki harici yüksek güçlü kızılötesi gece görüş ışığı ile, genel gece görüş etkisi artar ve yüz toplam karanlıkta 8 metrede ve anahat 18 metrede açıkça görülebilir ve her ayrıntı yüksek standartlarda açıkça görülebilir. 4 : Derin toz geçirmez ve su geçirmez, yağmurlu günlerde görevde bile güvenlik garantisi. 5 : Hareket algılamayı açın, bir nesne hareket ettiğinde, yüksek çözünürlüklü video ve ses kaydedici otomatik olarak kaydedebilir.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.