• Yeni
Ombre Vurgulamak Dantel ön peruk İnsan Saç Brezilyalı 4/27 gölgeli insan saçı peruk Siyah Kadınlar ıçin 13x1 Düz Dantel ön peruk 150 Yoğunluk Ön Koparıp ıle Bebek Saç smoora (24 İnç, Düz)

Ombre Vurgulamak Dantel ön peruk İnsan Saç Brezilyalı 4/27 gölgeli insan saçı peruk Siyah Kadınlar ıçin 13x1 Düz Dantel ön peruk 150

Müşteri Puanı:
₺ 564.00

Stokta
Emre için müsait

Dantel Peruk Tipi-ombre vurgulamak dantel ön peruk, 13 X1 dantel ön insan saç peruk.Saç Malzemesi - %100 bakire insan saçı düz peruk.Kendi zevkinize göre boyanabilir, kıvrılabilir, kıvrılabilir ve ağartılabilir.Peruk Yoğunluğu-4/27 renk, %150 yoğunluk orta miktarda dolgunluk sağlar.Bebekle önceden koparılmış doğal saç çizgisi hair.no dökülme, arapsaçı yok, dolu ve kalın, bölünmüş uç yok, komik koku yok.GİYMEK KOLAY-Peruk kapağı, iyi bir uyum sağlamak için ayarlanabilir kayışlara sahiptir.Peruğun hafifliği, herhangi bir rahatsızlık duymadan istediğiniz kadar giymenizi sağlar.Ve her peruk iyi bakım altında uzun süre dayanabilir.Teslim Süresi : - FEDEX/DHL tarafından tatil hariç sipariş sonra 24 saat içinde gemi, 3-5working gün size ulaşacaktır.Ayarlanabilir Elastik Kayış~ Peruk kapağının boyutunu ayarlamak kolaydır.Nefes Örgü Kap ~ Daha nefes rahat ve yumuşak.Kapak Boyutu : Orta (22.5 inç),Ortalama Boyut,çoğu kafa boyutu için uygun.Doğal Görünümlü.Orta Kısmı dantel ön peruk.Önceden koparılmış Doğal Saç Çizgisi. İnsan saç Tipi : Brezilyalı Saç. Saç rengi : 4/27 peruk. Dantel rengi : Şeffaf. Bu konuda endişelenmeden boyanabilir!Ön kısımda normal dantel peruklara göre %20 daha fazla saç yoğunluğu ekledik.Tarak kuru hava sonra geniş diş tarak ve düz demir saç ile peruk lütfen.Sonra peruk güzel bir görünüme sahip olacak. Tarak sayısı : 4 tarak iç, ön, arka, yan (iki) Kayış : 2 ayarlanabilir velcro kayış.Daha iyi uyum için 3 farklı çevreye ayarlanabilir. 1.Saçları düzenli olarak yıkayın ve derinleştirin. 2.Bir süre kurduktan sonra, ılık su ve az miktarda şampuanla basit bir temizlik yapabilirsiniz. 3.Saçları daha önce ellerinizle hafifçe çözün washing.Do saçları ovalamayın veya bükmeyin. 4.Soğuk suya hafif şampuan ekleyin ve saçları temizleyene kadar iyice yıkayın. 5.Saçları kurutmak için naturally.Do güneşe maruz bırakmayın veya saç kurutma makinesi ile kurutmayın.Yıkadıktan sonra yumuşak saçlara argan yağı sürün. 6.Kıvırcık saçları parmaklarınızla üstten uca doğru hafifçe taraklayın.Fırça değil. 7.Saçlara iyi bakılmalıdır, lütfen taramak için geniş dişli bir tarak kullanın ve saçları elle zorla çekmeyin, bu da karışmaya ve dökülmeye neden olur.Dikkatli bakım saç ömrünü koruyabilir ve daha uzun süre kullanabilir.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.