• Yeni
Çemberleme Gergisi, Bağımsız Bıçak Çaba Tasarrufu Sağlar Çemberleme Bantlama Gergisi, Çemberleme Kesici Polyester Polipropilen Kordon Çemberleme için Düşük Arıza Oranı (kırmızı)

Çemberleme Gergisi, Bağımsız Bıçak Çaba Tasarrufu Sağlar Çemberleme Bantlama Gergisi, Çemberleme Kesici Polyester Polipropilen Kordon

Müşteri Puanı:
₺ 134.40

Stokta
Emre için müsait

Basit yapı, düşük arıza oranı, dönme sıkma daha güçlüdür.Yağlama silindiri sürtünmeyi azaltır, daha rahat ve çaba tasarrufu sağlar.Gergi, her türlü PET ve PP plastik ambalaj bandına uygulanabilir.Bağımsız bıçak, üstün ve dayanıklı, tek elden sabitleme ve kesme.Derin dişliler daha iyi tutma gücü ve giyilebilir sağlar.Özellik : 1. Gergi, her türlü PET ve PP plastik ambalaj bandına uygulanabilir.2. Bağımsız bıçak, üstün ve dayanıklı, tek elden sabitleme ve kesme.3. Derin dişliler daha iyi tutma gücü ve giyilebilir sağlar.4. Yağlama silindiri sürtünmeyi azaltır, daha rahat ve çaba tasarrufu sağlar.5. Basit yapı, düşük arıza oranı, dönme sıkma daha güçlüdür.Şartname : Öğe Türü : Gergi Malzeme : Çelik PP veya PET Bant için uygundur : Genişlik : 16~19mm /0.63~0.75 Kalınlık : 0.3~1mm / 0.01~0.04 Ağırlık : 1235g / 43.56 oz(Yaklaşık.2 ) Renk : Kırmızı.w-e-metin tablosu td,.w-e-metin tablosu th,;.w-e-metin tablosu, Paket Listesi : 1 x Gergi1 x Kullanım Kılavuzu.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.