• Yeni
WALJX Bisikletçocuk Arabası 1-3-2-6 yaş Bebek Bisikleti Çocuk Üç Tekerlekli Bisiklet Çocuk Oyuncakları Rahat Yumuşak Koltuk 4 Renk Seçeneği 55X78X52CM (Renk: Kırmızı) (Renk : Sarı)

WALJX Bisikletçocuk Arabası 1-3-2-6 yaş Bebek Bisikleti Çocuk Üç Tekerlekli Bisiklet Çocuk Oyuncakları Rahat Yumuşak Koltuk 4 Renk Seçeneği

Müşteri Puanı:
₺ 72.90

Stokta
Emre için müsait

? [3 D kaymaz parçacık ayak pedalı] : Pedal üzerinde 3 D kaymaz parçacıklar, rahat ayaklar, güzel tasarım. ? [Konfor PU yumuşak deri minder : koltuk PU deri şal, yumuşak ve rahat ve bebeğin hassas cildinin yumuşak ve nazik bakımı. ? [kaymaz aşınmaya dayanıklı lastik] : deforme olma olasılığı daha düşüktür, punk zor kalın kaymaz lastiği benimsemiştir. ? [Müzik ışıkları] : binmek daha serin, gece parlak olacak. ? [güvenlik kilidinin arabası] : arabayı koymak daha güvenli. ● bisikletimiz çok güvenli, taşıması ve saklanması kolay olduğundan, bebeğin güvenliğini sağlamak için kaymaz pedal ve arka koltuğa düşmeyecek şekilde düzenlenmiştir.Bebeğe her zaman, her yerde bakabilirsin.Ürün adı : Çocuk Tricycle Age : 1-3-6 years Material : karbon steel Product ağırlık : 5 kg Color : Pembe, sarı, kırmızı, white Size : 55 X78 X52 CMProduct özellikleri : hafif, şok emme, aşınma direnci.Not : 1. üreticinin önerileri 1-6 yaş arasındadır, bebeğinizin boyunu seçmenizi öneririz.2. koruyucu giysiler, taşıma için kullanılmamalıdır.3. Lütfen bir yetişkinin doğrudan gözetimi altında kullanın.4. Çocuklar çok küçükse, dengesizdirler, üç tekerlekli bisiklet üzerinde iyi bir kontrole sahip olana kadar ebeveynler çocuklara daha fazla dikkat etmelidir.5. Manuel ölçümler yaparken, çünkü ürün hataları dahil üç tekerlekli bisiklet sadece bazı renk.1. Bu ürün-3 Cm.Lütfen, farklı ekran, hangi sho.

Temel karakterislikler

En iyi teklif

teslim

İmzala şimdi ve en iyi beş al önerimidirler zaten indirim bugün.